Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége?

Figyelt kérdés
Aparomra nyomult egy csaj a szemem láttára egyszer össze így vesztemanno párommal de erről a csajrol nem hallottamazotasem a párom nem beszél róla.

2019. okt. 15. 07:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A csaj levegőnek nézett plusz nem is köszönt. A párom szeret azóta ezt rendeztük mert párom szerint túl reagáltam de mégsem mond róla semmit.
2019. okt. 15. 07:49
 2/15 A kérdező kommentje:
Van csaj ismerősei róluk beszél de csak ismerős.
2019. okt. 15. 07:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Nehéz értelmezni, ámítás írsz.

Egy kapcsolatban mindig lesznek az egyik, vagy a másik fél részére csábítások. Ha a párod ezt jól kezelte, nem történt semmi, akkor csak magad járatod le, hogy veszekszel vele. Egyszer talán meg is fogja unni. A "nem köszönt" részét se értem. Miért kellene köszöngetni, jópofizni veled? Jobban éreznéd ettől magad?

2019. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amit * javít a telefon elnézést
2019. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ezen mit lehetne érteni de akk biztos én nem tanultamszövegértés. Már bocsánat! Nem veszekedtemsőt én nem vagyok híve ennek.
2019. okt. 15. 12:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Akk bocsánat nem összevesztem a párommal csak szóvá tettem ennyi.
2019. okt. 15. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Van itt valaki, aki tud hieroglifát értelmezni? Lefordíthatná.
2019. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy nagyon buta ember vagy.
2019. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Oke hogy valaki siet es futtaban kiier egy kerdest, de amikor visszajon elolvasni a valaszokat es elolvassa a kiirt kerdeset, nem esik le neki hogy mennyire gaz, amit irt?

Nekem egne a pofamrol a bor, ha ilyen osszevissza szoveget kiadnek a kezem kozul.

Hany eves vagy kerdezo, 15? Vagy esetleg nem lenni magyar?

2019. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elgondolkozom, hogy egy ilyen buta ember hogy éli túl a mindennapokat 😃
2019. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!