Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit tennétek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit tennétek és szerintetek ez így igazságos?

Figyelt kérdés

Na szóval ezzel a fiúval lassan 2 éve vagyok együtt.. kb 10 hónapja költöztünk össze előtte náluk éltünk És akkor is volták köztünk problémák.Viszont amióta összeköltöztünk együtt egy albérletbe elkezdett fizikailag is bántalmazni.es lelkileg is de nagyon.az első ütésnél nem hittem a szememnek és reméltem egyszeri alkalom lesz de az volt életem legnagyobb tévedése szinte semmi megbánása nem volt és meg helyeselte is(nem csináltam semmi csak épp veszekedtunk)nyilván bocsánatot sose kert a fizikai bántalmazásokért....a mái napig bántalmaz fizikailag és lelkileg is egyaránt..valamelyik nap törölközővel rávágott a combomra ami nagyin fajt es be is kékült.hosszu ideig tűrtem amit mingyárt elmagyarázok én meg sulizok és örökölt nyugdíjas vagyok hozza teszem hogy 3 honapig nekem kellett eltartanom azaz rjatam eloskofotf ahogy osszekolzotunk a lakasba.Nem vagyok magyarországi ezért itt az én országomba nehéz találni kiadó lakást rendeset és nekem az adott városba kell keresnem nem mehetek el a suli miatt.Az oka hogy vele vagyok az tehetetlenség szerencsére 1 valaki visszajelzett hogy ebbe a -városba van 1 kiadó és majd elmegyek megnézni ami kb 1 hónap múlva lesz kiadó és az is idő és rengeteg türelem...én nem vétettem ennek a vadbaromnak semmit de ő ilyen amilyen és mindig manipulálni próbál.szerintetek normális és jogos ilyenkor a megcsalás?mármint nyilván mashol keresem a boldogságot és van 1 srác aki foglalkozik velem és rendes is el is mentem vele találkozni mivel ismerem is 3 éve és igy többször taliztunk is.Eddig csók volt vele és semmi lelkifurdalásom nem volt mert hát nincs mert legyen..felteszem magamnak a kérdést hogy a drága barátom mikor sajnált engem?soha.osszeveszeskor is elment a szüleihez vagy ahova ahelyett hogy megdumaljuk de magamra hagyott..mostmár nem érdekel a megbeszélés se semmi csak szeretnék végre boldog lenni..én 18 vagyok és ő 19 bar agyilag úgy 3 körül.. Ti csajok mit tettetek volna?:(nem mentségként írtam le ezt a storyt sose csaltam meg de most lett elegem végleg és a szituból is hogy kénytelen vagyok bármit is tenni...Esetleg akinek hasonló a helyzete az írjon privátba és tudunk róla dumálni.. :)

visszatérve a megcsalasra nem fog kiderülni mert ha kiderülne nagyon nagy baj lenne számomra nivel együtt élek vele..volt már hogy elköltözik de meg se költözött el ezért én se merem elküldeni mert bántani fog.szdrjntem egyáltalán nem kéne meglepődjön ha egyszer meg is tudja a megcsalást. Draga barátom egyébként egy nagy luzer gamer aki munka után is ott b***a az anyját és engem telibe leszar.Anyagilag is jól kihasznál nemrég kapott fizetést ami igyis nagyin kevés mivel betegszabadságok volt és első nap elment neki egy 30 ezer ft a videokártyára a géphez.. lényegében vett egy 3 hónapja.. De ő csak igy közölte velem hogy vett megint.. És nem maradt pénze.nekem kell fizetnem a rezsit most és a lakást is amibe nem adott bele.sokszor volt ez így.kb olyan 85 ezer ft körül kérések és ő is de valahogy nála mindig eltűnik a pénz ami nagyon gyanús...a szexrol röviden nyilvan mar csopppet sem szenvedélyes és mikor visszautasítom letámad hogy ej nem kívánom őt holt ott 4 órája meg eljárt a keze.logikátlan.. véleményeiteket köszönöm előre...jöhet negatív pozitív is elfogadok mindent en msr magamba néztem ami hiba volt mert én tényleg egy rendes lány vagyok ha velem is az valaki de hát megszívtam vele,nem vagyok olyan ember aki nem lássa be ha téved én nem szégyellem bevallani egyesekhez képest.En ezzel a fiúval gyereket is terveztem pár év múlva és komolyabb összeköltözést gondolok it a ház vevésre ő volt az első akivel ezt akartam.


2019. okt. 15. 15:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát ez a fiú pokollá teszi minden napjaimat.Alig várom már hogy megszabadulhassak tőle de figyeljetek az ő szemébe mindig neki kesz igaza mert egy nagy manipulátor és egós p.de neki mindig én leszek a szar..És még az áldozatot is ő képes eljátszani
2019. okt. 15. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A felét nem értettem, amit írtál, elég kusza..

Minden esetre ha bántalmaz minél előbb szabadulj meg tőle!

2019. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tenném, hogy lelépnék, meg elmennék a rendőrségre, látlelet.

A másik pasit mex gondold át jól, ne csak arra akard használni, hogy legyen, aki foglalkozik veled, ne használd ki. Biztos, hogy a jó ok miatt akarsz vele lenni?

2019. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ne másik pasival foglalkozz, hanem a jelenlegitol szabadulj meg minél hamarabb. Bő fél év alatt azért biztos már találtál volna.
2019. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!