Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok hozza ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozza ha a parotok 3asozni akarna?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd de azért félek az ilyesmitől ,vélemények ,tapasztalatok?


N


2019. okt. 15. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Beszélnék vele és ha nem veti el ezt az ötletét, akkor szakítanék, mert ez azt jelenti neki olyan igényei vannak, amit én nem tudok és szeretnék teljesíteni. Nincs ezzel baj, de nem egymást keressük akkor.
2019. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Már megbeszéltem a barátnőmmel és fogunk hármasozni, amint találunk erre megfelelő nőt. 25N-40F
2019. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Emiatt nem akarom elhagyni csak mert új dolgokat próbálna ki :(
2019. okt. 15. 17:45
 4/18 A kérdező kommentje:
Hasonló korúak vagyunk mi is ,jah és igen ez a másik parttnet sincsen hozza akkor ez lehet megmarad vágy szinten.
2019. okt. 15. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Perverz csaj vagyok, simán benne vagyok... 😁
2019. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már hármasban,nem volt egy nagy sztori. A kapcsolatra viszont veszélyes, így a férjemmel már nem vállalnám be.
2019. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, ha új dolgokat szeretne kipróbálni, azzal van baj, ha te nem szeretnéd és mégis erősködik. Ha szeretek valakit, nem kényszerítem olyanra, ami neki esetleg szenvedést okoz. Ezt el lehet mondani, lehet róla beszélni és lehet a másik megértő is. Ha mégsem megy, akkor viszont nem arról van szó, hogy ő szeretne új dolgokat kipróbálni, hanem arról, hogy annyi megértés sincs benne, hogy erről lemondjon hiába hogy neked fájdalmat okoz vele.
2019. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok trendi... ha ő akarna mással is osztozni kettőnkön, az elég szomorúvá is tenne, hogy nem vagyok elég, meg csalódottá is, mintha engedélyt kérne a megcsalásomhoz. Én meg nem akarok senkit "kipróbálni", úgyhogy fúj.
2019. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem kényszerít rá egyáltalán kíváncsiság bennem is megvan de mellette félelem is .

Kapcsolatra miért veszélyes ? Sokak szerint épp feldobja

Nem lenne rendszeres

2019. okt. 15. 17:54
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Én szakítanék, mert nem tudnám ezt neki megadni. Vagyis tudni tudnám, de minden szeretetet kiölne belőlem.
2019. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!