Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek párommal hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek párommal hogy ezt abba hagyja?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok párommal aki 21 éves július óta együtt élünk . Soha nem csalnám meg . De ő ki találta hogy igen és addig zsarolt amig azt nem hazudtam hogy igy van . 1 hete meg untam hogy olyanért kapom a bántást és az alázást amit nem tettem meg . De ő továbbara is erősködik hogy egy rib...@nc vagyok stb . Nagyon szeretem . Hogy tudnám helyre rakni azt a buta fejét ?

18 L



2019. okt. 15. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Klasszikus bántalmazó kapcsolat. Szeresd csak továbbra is ezt az undorító senkiházi szardarabot, majd amikor a lakásból se léphetsz ki verés nélkül talán megjön az eszed.
2019. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Keress rá a "nárcisztikus bántalmazás" szavakra.
2019. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd ott.
2019. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd el, de azonnal és semmiféle könyörgésre, fogadkozásra, virágcsokorra, vagy fenyegetésre ne fogadd vissza! És amikor végleg kidobtad az életedből, nézd meg Verdi örök klasszikusát, az Othello-t.


Nemcsak egy nárcisztikus zsarolóval állsz szemben, de egy olyan emberrel is, aki a nőgyűlölete mellett erősen birtokló és betegesen féltékeny ember is. Ha élni akarsz, komolyan mondom, húzz el tőle, jó messze, mindnet törölj, el se tudjon érni többé, és ha mégsi megtalál és zaklat, azonnal kérj rendőri segítséget.


Könyv: Köztünk élő pszichopaták. Az írója nevét elfelejtettem. Vigyázz magadra!

Nem ártana egy pszichológus is utána, hogy ne gabalyodj bele még egy ilyen durván bántalmazó kapcsolatba.

2019. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy, betegesen féltékeny, nem fog megváltozni, minél előbb hagyd el a saját érdekedben, ez csak rosszabb lesz, jobb nem.
2019. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
92%
Menekülj, amint csak lehet menj el. Pakolj és menj. Ne dőlj be a szép szavainak, csokiknak, virágoknak, nem igaz. Ő nem szeret téged, legfeljebb bántani szeretne és magához láncolni. Beszélj a dologról bárkivel akiben megbízol, vagy hívj vagy írj szervezeteknek, akik tanácsokat adnak nőknek, hogy kijussanak egy bántalmazó kapcsolatból. Ne maradj vele egy perccel sem többet, mert ha most nem mész el, azt egész életeden át bánni fogod.
2019. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű a megoldás, otthagyod. Eszedbe jutott már ez valaha?
2019. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%

Tudod, ismerek egy nőt, akinek eleinte ugyanilyen volt a barátja. Nem hagyta ott azonnal, sőt hozzáment és két lányuk is lett. Minden egyre rosszabb lett, sokkal rosszabb. Mikor a kisebb lányukkal terhes volt, a férfi összeverte, eltörte az állkapcsát és két ujját levágta úgy, hogy rávágta az ajtót.

Később a gyerekeikhez akart vágni egy vázát. Az volt a szerencse, hogy az anyjuk eléjük állt, így viszont a váza egy darabja szétvágta a karját. A kisebb lányuk második születésnapja után hagyta el végleg. Évekig zaklatta még őket, azután is, hogy a nő újraházasodott. Az eredménye az, hogy a gyerekei és ő is tele van komplexusokkal, és szinte mindenki felé bizalmatlanok. Kérdem én; szeretnéd ezt átélni, vagy normális teljes életet akarsz minden napos félelem és bántalmazás nélkül?

2019. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Igazából arra van szüksége, hogy szidhasson, leértékelhessen, azért csinálja ezt.

Szeresd messzebbről... sajnos ezt lehet csak tenni velük.

Éppen elég érzelmileg veszélyeztetned magadat általa, nem kell gazdaságilag is, szóval költözzetek szét!

2019. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

A te saját buta fejed tedd helyre! Minek vagy együtt olyannal, aki szerint egy hűtlen ri.banc vagy? Kell ez neked?

Mit szeretsz rajta? Azt, hogy megaláz?

Normálisat nem találtál?

2019. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!