Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mik voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban mik voltak azok a dolgok amiket elnéztetek?

Figyelt kérdés
Illetve meg tudtátok a párotoknak bocsátani? És mi volt az a mondat, vagy vita ami véget vetett a kapcsolatotoknak?
2019. okt. 15. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Elnéztem a barátnőmnek, hogy egy riba**, van egy gyereke az előző kapcsolatából, szoros kapcsolatot ápol az exével, fel van puffadva a hasa és nyomoz utánam. Ő elnézte nekem, hogy minimálbért keresek és be akarok venni még egy nőt harmadiknak. Egy kapcsolat mindig komprumisszumokra épül.
2019. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40F
2019. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kiférne erre a kis helyre :D
2019. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok mindent (első pofon,tiszteletlenség,sértegetés..stb) De amikor azt mondta,hogy semmit sem ér az egyetemi diplomám,akkor otthagytam.
2019. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén túl sokat. Csúnya szavak, lekezelő stílus, erőszakosság, kábítószer hatása alatt vagy hiánya miatt.

Amikor elkezdett nagyon durván fenyegetőzni, elhagytam..

2019. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!