Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom most már sokadjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom most már sokadjára meséli el nekem, hogy az öccse meg a barátnője éppen milyen szexuális játékokkal lepték meg magukat stb stb és engem iszonyatosan frusztrál és lelombozza minden kedvem. Velem van a baj, vagy más nőt is idegesítene?

Figyelt kérdés

Egyszer már megkértem rá, hogy legyen szíves ne mesélje el nekem ezeket a dolgokat mert engem idegesít , és nem szeretnék ezekről a dolgokról tudni, mert ha ne adj úristen mi is szeretnénk valamit beújítani akkor majd ők jutnak eszembe és így végérvényesen el is veszi a kedvem mindentől amiről hallom a sztorikat, hogy ők így meg úgy csinálják.

Kérdeztem őt, hogy ő is vágyik ilyesmire? Azt mondta nem, és el is hiszem , mivel már régebben is beszéltünk ilyenről és tudom, hogy nem érdekli, de őszintén szólva nem tudom már hogy mit gondoljak.

Múltkor azon vesztünk össze, hogy elmesélte, hogy az öccse kikötözte a barátnőjét és úgy dugta meg már elnézést...előtte sokszor mondtam neki, hogy kipróbálhatnánk na de most hogy ezt elmesélte bennem olyan blokkokat okoz, hogy soha többé nem akarok vele ilyesmit csinálni mert az öccséék jutnak eszembe.

Amúgy is az öccse szerintem sokszor kifejezetten túloz, és ki tudja milyen a valóság a kulisszák mögött, de mivel a páromnak ezeket elmeséli ezért félek, hogy majd számára unalmassá válik a mi kis silány szexuális életünk...

számomra nem az, de én úgy gondolom , hogy az hogy az öccse ilyenekkel traktálja az előbb utóbb ahhoz fog vezetni, hogy majd azt fogja gondolni, hogy na ezzel a nővel milyen unalmas, bezzeg az öcsém barátnője az milyen jó kis nő azzal mindent lehet.

totál elveszi az önbizalmam ezzel....

miért csinálja ezt? miért kell nekem ezt hallgatnom, hogy mit csinálnak az öccséék az ágyban...:(

titeket is idegesítene vagy én túlzom el?

nekem jó minden így ahogy van , sőt...de úgy érzem egy idő után neki majd kevés lesz ha folyton ezeket hallja az öccsétől.

Nem tudom mit tegyek.

Lehetnék én vad szerető ..voltam is .. teljesen más voltam az előző kapcsolatomban mint vele, csakhogy őt szeretem és vele nehezen tudnék elképzelni olyan dolgokat mint amiket egy olyan kapcsolatban ami színtiszta kémiáról szól(t).

Velem van a gond?

mit tegyek?

most akkor vegyek én is ilyen dolgokat és mondjam hogy próbáljuk ki?

végig a tesója meg a csaja járna az eszembe és nem túl izgató..:S

volt már valaki hasonló szituációban?



2019. okt. 15. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
túlreagálod,nem kicsit,azért meséli hogy vedd a lapot.újits,szinezd ki mert kissé szürke már.veled.felfogtad? szeretem őt és ezért vele nem megy ami a kémiáról szólt.ez vicc.vele még több kémia kéne legyen.neked lehet megfelel igy,ugyanugy,ugyanaz.de egy ffi más.
2019. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a nők igyekezzenek de a férfi nem számít ha nem foglalkozik magával , leül a gép elé, eszik játszik befekszik az ágyba és várja hogy a nő majd istennőt játsszon mellette.

A férfi elhagyhatja magát, de a nő legyen tipptopp.

és még főzni is tudjon, dolgozzon, vezesse a háztartást és este hullafáradtan is legyen vadmacska, még akkor is ha a pasi jóllakva mackónadrágban, szakállasan csoszog be mellé az ágyba.

Csak egy valamit felejtenek el a férfiak, méghozzá azt, hogy ahhoz hogy a nő istennő legyen kell egy isten is.

Így bizony nehéz, ha csak elvárják de ők maguk semmit nem tesznek.

Ha szeretne valamit vásároljon.

Mindig is nyitottabban álltam ezekhez a dolgokhoz mint ő, épp ezért nem értem, ha eddig nem vágyott rá, akkor most miért nem mondja meg , amikor tudja , hogy én hogy állok ezekhez a dolgokhoz.

Szerintem szimplán nem érti, hogy miért idegesít engem, hogy azt kell hallgassam , hogy mások mit hogy csinálnak az ágyban.

Ez teljesen magánügynek kellene , hogy legyen.

Amúgy az a véleményem , hogy amelyik kutya ugat , az nem harap.

Az beszél róla, akinek hiányzik valami.

Amúgy talán nekem is többet kellene mesélnem neki a barátnőim vad élményeiről, hátha neki is megjön az önbizalma ha hallja hogy más pasik milyen vadállatok, meg istenek az ágyban.

Ki is fogom próbálni.

Majd meglátjuk , ő mit fog érezni, ha elkezdem ecsetelni, hogy a barátnőm pasija miket csinál..:D

2019. okt. 15. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
na ácsi,arról egy szót sem irtál hogy igénytelen és nem ad magára,az hiba,valóban.de ok nélkül nem mesélne ezekről ez logikus sztem.de ha elhanyagolja magát és neked ezért nincs erős kémia felé,az is már rég rossz.de ezt nektek kell megbeszélni.
2019. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Neked önmagaddal, a kapcsolatoddal alapjában véve és az önértékeléseddel van problémád, amivel félsz szembenézni, ezért kivetíted minden másra. Gyerekes visszavágás helyett, amivel azt akarod elérni, hogy a másik önbecsülése is a saját elégtelen, lerombolt szintedre zuhanjon, inkább kezdj el dolgozni magadon, vagy változtass a kapcsolatodon, ha nem vagy vele elégedett.
2019. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Az öccs elég gyökér, az biztos.
2019. okt. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit kattant vagy kérdező
2019. okt. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyből arra gondolnék, hogy ha az öccs szexuális életét is kitárgyalják, akkor valószínűleg a miénket is :S
2019. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Én is szoktam beszélni a haverokkal mindenféle szexuális dolgokról, akár olyanról is, amire nem vágyom.

Szerintem abszolút semmi extrém nincs a kikötözésben sem. Ne a párod öccsével kösd ezt össze gondolatban, magadnak okozol vele rosszat.

Szerelemben nem miért nem tudsz olyat csinálni, ami színtiszta kémia? Van egy pasi, most ilyen tök cuki romantikus valami van közöttünk, mégis imádnám, ha fogná magát, elfenekelne, kikötözne és jó alaposan ... . Vagy esetleg én vetem rá magam és kötözöm ki őt mindenhol összeharapdálva és ... . Ezek után is pont ugyanannyira romantikus lenne, hogy kedvesen megsimogatja az arcomat, vagy ugyanúgy szeretnénk és tisztelnénk egymást.

2019. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, azt hiszem egy ici-picit valóban túlreagáltam. Én csak soha nem értettem, hogy miért beszélik ki az emberek ezeket a magánjellegű dolgokat.

Mindig azt gondoltam, hogy csak azok beszélnek róla, akiknek van valamilyen problémájuk és így kompenzálnak vagy mit tudom én...

nem tudom én pl soha nem beszélem ki a dolgaimat a barátnőimnek , mert nem látom szükségét.

amúgy beszéltem ma a párommal erről, és egészen biztosan nem érdekli az ilyesmi, ő nem vágyik rá, de ezt már azóta tudom amióta megismertem.

Anno amikor haverok voltunk akkor is , ha szóba került ilyen jellegű téma akkor ő elzárkózott ettől, szóval tényleg nem értettem , hogy most miért mondja el ezeket nekem.

Ok aláírom, valószínű csak elmesélte és pont.

Semmi hátsó szándéka nem volt ezzel.

De megkértem most még egyszer hogy legyen szíves engem kihagyni ezekből a dolgokból, ne avasson be engem , mert ez kb olyan mintha a szülei szexuális életét ecsetelné nekem, és őszintén szólva nem igazán szeretném hallani.

Igen, lehet hogy ilyen téren konzervatív vagyok , de engem ki lehet kergetni a világból ha valaki részletesen elemzi a rokonság ilyen jellegű játékait.

2019. okt. 16. 14:45
 10/10 A kérdező kommentje:

ja amúgy félreértés ne essék, számomra minden normális tudnék mesélni, hogy miket csináltak ismerőseim..:D ő dolguk, nekem mindegy.

Mindenkinek az a normális ami nekik jól esik és belefér.

No de a család magánjellegű dolgairól sztorikat hallgatni az nekem nem fér bele.

Haverokkal kibeszélni dolgokat az ok, az bizonyos keretek között belefér, no de a család dolgai..:D

ez nekem olyan beteg dolog...amúgy érdekes,mert én már annyi mindent hallottam , hogy nehezen tudok fennakadni dolgokon, de a család nekem úgymond tabu ...

egyszerűen felfordul a gyomrom az ilyen sztoriktól és a lányt is sajnálom, hogy így kibeszéli a srác, de mondjuk őt lehet nem zavarná ha tudná, hogy apuka , anyuka mindenki tudja hogy miket játszanak otthon..:D

én tuti kiakadnék ha anyós apóssal megtárgyalná a párom a dolgainkat..no de igen valóban konzervatív vagyok.

még egyszer köszi és na igazatok van. tényleg eltúloztam.

majd legközelebb befogom a fülem..:D

2019. okt. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!