Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de sokszor már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de sokszor már nem bírom. Hogyan üljek le vele beszélni? Hogyan nyerjem el a bizalmát, hogy megossza vele a bánatát?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal, közel 6 hónapja költöztünk össze.

Ő hozta a nagy áldozatot és miattam otthagyta az addigi munkahelyét, a lakását, és hozzám költözött. Nagyon szeret, hiszen ezt mindig ki is mutatja. Vannak jobb és rosszabb napjaink, de általánosságban minden rendben van. Őt forróvérűnek jellemezném, aminek sokszor én iszom meg a levét.. Ha rossz dolog történik vele, akkor én vagyok az, akin kitölti, ha jó dolog akkor azt is el mondja nekem.

Van hogy a forróvérűsége miatt akár napokig nem beszélünk, hiszen olyankor nem lehet hozzá szólni. Olyan mintha nem bizna még bennem teljesen, hogy elmondja mi a baja, inkább magába folytja és csak dühöng /nem szól hozzám.

Már a kezdetektől tudom, milyen a természete, de attól függetlenül szeretem.

Hogyan tudnám elnyerni a bizalmát, hogy velem bármit megoszthat?



Lány, 25 éves vagyok



2019. okt. 16. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon alaptermészetnek hangzik, amin nem nagyon lehet változtatni. Megpróbálhatsz beszélni vele, ő is megpróbálhat változtatni ezen, de őszinte legyek, a tapasztalataim azt mutatják, hogy az ilyen szeméyliségjegyek nem igazán változtathatóak. Ha nem tud változni, akkor gondolkodj el, hogy el tudod-e őt így fogadni vagy sem. De előtte beszélgetni és próbálni mindenképp kell.


30n

2019. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérd meg, hogy pakolja össze a cuccait és tûnjön el az életedbôl. Az ilyen "forróvérû" emberek szokták brutális kegyetlenséggel megölni a párjukat.
2019. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon primitív a párod. Azt bünteti, akit elmondása szerint nagyon szeret? Napokig nem szól hozzád, te meg magadban szenvedsz?

Hát nem tudom. Felvilágosítanám, hogy ez nekem nagyon rossz, előbb-utóbb ki fogok szeretni belőle és találok egy olyat, aki egyenrangú partnernek néz.


Ha ez sem használ, utat mutatnék neki. Szórakozzon mással.

2019. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom kezelni ezeket a helyzeteket. Sosem tudtam. Mármint azt, ha valaki hallgat. A párom is ilyen volt eleinte, sok gonddal léptünk mindketten a kapcsolatba, folyamatosan bátorítottam, hogy mondja el nekem, hátha ketten többre megyünk meg támasz meg egyéb, csak-csak nem ment neki.


Én nem vagyok jó a bizalom elnyerésben. Fél éve voltunk együtt, mikor megmondtam neki, hogy ez egy kapcsolat, itt ezt nem fogjuk csinálni, én nem leszek együtt azzal, akin csak azt látom, hogy bamba fejjel sziszegve bámul bele a világba, közben pedig semmit sem mond. Ezt tudja egyedül is csinálni, szóval választhat, hogy kommunikálni vagy szakítani van kedve.


Küzdelmek árán, de megnyílt.


Egy 2 éves kapcsolatban nehogymár győzködni kelljen az embert, hogy nyíljon meg. Ha nem adtál okot az ellenkezőjére, jobb, ha abbahagyja a magányos farkas módit meg a sunnyogást és belátja, hogy jobban működik minden, ha kinyitja a száját.

2019. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős nem mond semmit a homokba dugja a fejét. Egy kapcsolata kommunikációról is szól. Én is szenvedtem sokat az exem miatt . Ha a családjában voltak zűrök nem szólt hozzám nem mondott semmit sem. Ha nekem volt vmi gondom akkor nem vigasztalt lezárt. Ez elhidegüléshez vezetett. Küzdöttem vele de felesleges volt aki ilyen ilyen is marad.
2019. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leszart*
2019. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Vannak alkalmak amikor egészen jól megnyílik, régi és mostani sérelmeket, gondokat is elmond. De van amikor teljesen kizár. Igyekszem akkor még jobban a közelébe férkőzni, hátha és ha nem megy, akkor lehet vége lesz.

Vannak olyan percek is, amikor bánja hogy ott hagyta az addigi életét, de a legtöbbször tetszik neki a mostani helyzet.

Csak a hirtelen düh, ami kiváltja ezt belőle.

2019. okt. 16. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!