Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Mit kéne tennem? Nagyon rosszul érzem magam😔

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőmmel lassan egy éve leszünk együtt, nagyon szeretjük egymást.

Viszont mostanában derült ki, hogy a kapcsolatunk első két hónapjában rendszeresen bulizott fiúkkal, úgy hogy nekem nem mondta el, közös képeket csináltak. Tudom, hogy nem csalt meg, ez biztos, viszont nagyon rosszul esik mégis mert én akkor már teljesen őszinte voltam vele...

Most derült ki rengeteg kis hazugsága amiket mondott, vagy információk amiket kihagyott pedig elég fontosak.

Mostmar őszinte velem, de arról az időről meg nem beszéltünk, mert én is csak most tudtam meg ezeket.

Köszonom a segítséget!



2019. okt. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog akarsz lenni, felejtened kell. Állítólag...
2019. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ird at a tini parkapcsolat kategoriaba, ozt biztos kapsz segitseget a tobbi tinitol.


Huha, ne mondd, meg kozos kepeket is csinaltak?? :OOOOO

2019. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni rajta.Ez még a kapcsolat elején volt,nem tudhatta,hogy mi lesz belőle.
2019. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!