Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, meddig érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, meddig érdemes próbálkozni? Új esélyt adni neki?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk (ő a férfi) és az utóbbi időben nem tudjuk egyszerűen összehozni a találkozót.

Elég intenzíven indult a kapcsolatunk, ez a mindent elsöprő szerelemként. Viszont nagyon rá nyomta a negatív bélyeget a kapcsolatunkra, hogy nem tudunk találkozni.

Ugyan úgy vágyunk a másikra, a másik ölelésére, csókjaira, vagy, hogy csak együtt legyünk.

Ez nagyon megvisel minket, ő pedig magában tartja, egymaga akarja cipeli ezt a súlyt és emiatt kizár az életéből mert nem akar bántani... pedig pont ezzel teszi.

Nekem ő a mindent jelenti, szó szerint!

Hiszem, hogy jövőnk van. Persze minden 2 emberen múlik.

Meddig érdemes új esélyt adni egy távkapcsolatnak?

Hogy ez nem állandó, csak ki kell tartanunk és nem rögtön eldobni ami jó.

Akik voltak ilyen helyzetbe, hogy döntöttek?



2019. okt. 22. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi azokat, hogy nem tudtok találkozni?


Mi párommal 200km-es távkapcsiban voltunk 4 és fél évig, de heti rendszerességgel tudtunk egy nap talizni. Mikor jó volt mind a kettőnknek, akkor egymásnál. 4 és fél év után költözött az én városomba.

2019. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A munka az oka...
2019. okt. 22. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Szabadság és pihenő nap meg nem létezik, ugye?

Vagy mind a ketten rettentően kötött helyen dolgoztok, ahol semmi beleszólásotok a beosztásba?

2019. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 helyen dolgozik, az ő esetében kicsit nehezebb, én jobban megtudnám oldani, hogy elmenjek hozzá, de neki idegen, ha egyedül hagyna...
2019. okt. 22. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor így nem látom értelmét az egésznek. Ha neki fontosabb a munka, ám legyen, de ez még fogja magát bosszulni.
2019. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak bántani, de ha valaki kizár az életéből, nem jelent jót.

Hány évesek vagytok? Szerintem te nem látsz a szerelemtől, neki meg tök kényelmes. Felnőtt ember rég megoldja ezt, ha akarja. Keress olyat, aki komolyan vesz.

2019. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én 31 ő 41. Az a baj, hogy úgy érzem sokszor más irányítja az életét, és ő nem képes erényesen felállni velük szembe mert hagyja magát. Nem tud meghúzni egy határt.
2019. okt. 22. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valaki 41 évesen ilyen, akkor ez nem véletlen van így. Én nem csesznék el rá több időt.
2019. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így áll hozzá,ezt a kapcsolatot megette a fene.
2019. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi lett és fél évig voltunk távkapcsolatban (Bp-Szeged). Minden hétvégén találkoztunk, egyik héten én mentem, másik héten ő jött. Péntek estétől, hétfő kora reggelig maradtunk másiknál. Pénteken munka után mentünk a másikhoz, hétfőn meg közvetlen munkába mentünk a másiktól. Az tartott bennünk lelket, hogy láttuk a fényt az alagút végén, és hogy így is minden héten tudtunk találkozni. Másfél év után merült fel az összeköltözés. Kellett egy év, hogy lezavarjam az örökölt lakás eladását, az új lakás finanszírozását, megvételét, rendbetételés és végül beköltözést. Ez pont 10 éve volt. Szerintem pár évnél tovább nemigazán életképes egy távkapcsolat, és ahhoz is az kell, hogy együtt képzeljétek el a jövőtök.
2019. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!