Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszerelmű lennék?

Figyelt kérdés
Úgy nőttem döl, hogy egy nő-egy férfi felállásokat láttam és ezt fogadtam el normálisnak. Most viszont össze vagyok zavarodva. Van egy nő akitől gyereket szeretnék, imádom, vele akarok lenni, mindent megbeszélünk, DE képtelen vagyok kizárni az életemből a lehetőséget, hogy más nővel lehessek. Ez őt nagyon bántja, emiatt szakítottunk is és újra próbálkozunk, hátha ki tudom békíteni a bennem lévő szerelmes kalandort és a szerető társat. Ha nem vagyok vele, szenvedek, mert vele akarok élni. Ha vele vagyok, szenvedek, mert nem lehetek más nőkkel. Megoldható lehet ez kapcsolaton belül vagy úgyis csak egy megbizhatatlan többszerelmű kalandor vagyok akinek nem jár család és gyerek? 29F
2019. okt. 23. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan kapuzárási pániknak látszik a dolog. Vagy ellentétje és meg nem nőt be a fejed lágya?? Ket véglet közül valamelyik. Egyikhez fiatal,másikhoz öreg vagy. Pár év és elmúlik.

Vagy csak nem teljesen fog meg ez a nő.

2019. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha szeretsz egy nőt igazán nem tudnál másal lenni.
2019. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, hanem ágyról-ágyra típus vagy akinek egy nő sosem lesz elég. Hagyd ezt a nőt, jobb lesz mindkettőtöknek. Ne kötelezd el magad, reménytelen és felesleges próbálkozás. És nem szenvedsz addig a hiányától, amíg más pinákra is szükséged van. Ne áltasd magad, és másokat sem. Ismerem a fajtádat túlságosan is.
2019. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem hármasoztok? Az neki is jó, neked is jó. Persze benne van a pakliban, hogy két kannal is akarja, de ez nem szabadna, hogy zavarjon téged.
2019. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mi köze ennek a "többszerelműségnek", vagy akár a "szerelemnhez"?


Most komolyan: nekünk akarsz itt hazudni, vagy csak magadat próbálod becsapni? Első lépés a szembenézés, nevezd nevén a dolgokat, ha fáj is. De ne kábítsd magad belemagyarázott bullshitekkel, mert ott leszel, ahol a part szakad, csak közben elmegy melletted az élet.

2019. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit tapasztaltál az életben? Volt-e keserű élményed, megcsalásban, elhagyásban részed? Törtél-e össze, érezted-e úgy nő mellett, hogy egy éjszakánál többre nem kellene?

Ezek az élmények hozzásegítenek ahhoz, hogy tudd értékelni A NŐ-t aki majd az életed párja és a gyermekeid anyja lesz. Tudd értékelni a megértését, a szeretetét, azt, hogy támaszként áll melletted mindig, minden helyzetben. Amíg ez nincs meg, nem leszel hűséges, fair társa.

Nem hiszek az örök hűségben. Számomra nőként ez mást jelent, mint a legtöbbek számára és általában 0-ára is pontoznak érte, de ez van. Nem hiszek abban, hogy egy férfi egy nő mellett és egy nő egy férfi mellett tud örök döntésben élni. Döntésben amellett, hogy soha többé nem fekszik le senkivel. Nem, nem normális, hogy minden sarkon összefeküdne az ember valakivel. De azt sem tartom normálisnak, ha egy félrekacsintás miatt felrúgjuk az egész addigi, jól működő közös életünket. Nem érzem azt, hogy a kettőnk erős szövetségét szét tudja szakítani egy harmadik fél, hiszen ismerem a férjemet, megbízok benne és tudom, hogy a kettőnk szövetségébe nem enged beleférkőzni mást akkorsem, ha x évente enged a vágyainak és mással hempereg egyszer.

Én azt gondolom, hogy ez egy olyan magas szintű érzelmi intelligencia, amit kevesen tudnak kezelni és még kevesebben értenek meg. Nincs ezzel semmi gond, nem vagyunk egyformák.

Szóval a lényeg, hogy az elköteleződéshez meg kell érni és szerintem te eddig még nem jutottál el.

2019. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akarj tőle gyereket, megkímeled őt. Nőt és a gyereket is, döntsd el végre mi vagy, és mit akarsz. Kössetek kompromisszumot ha nem megy ez van, de ne verd át!!!!
2019. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!