Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogyha a párom így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogyha a párom így viselkedik és nem érti meg hogy baj van?

Figyelt kérdés

Párom 22 éves. Én 20 éves vagyok. Együtt élünk. Ő munka mellett egyetemen levelőn tanul. Én is tanulok és mellette dolgozok ha van időm. Már egy ideje mondja, hogy neki most a diploma lesz a legfontosabb. A munkahelyén az idősek mind mondják neki, hogyha végez akkor legyen ő a főnökük. Nekem ezzel henceg, ami nem zavar. Mostanában az a baj, hogy sehova se akar kimozdulni. 32nm-es albérletben élünk. Azt mondta ő kibírja a 4 fal között és amíg nem végez, addig nem fog menni sehova sem. KB ez 3,5 évbe fog kerülni. Edzeni se jár, azt is majd csak a diploma után. Ellenben én pajzsmirigyes beteg vagyok, ennek ellenére is járok edzeni. Személyi edzőt is fogadtam ami neki nem tetszett.

Szerinte minek menjünk bárhova is. Mindenhol voltam a környéken. Neki kedve sincs. Házi munkát is nagyrészben én csinálom meg. Főzéstől kezdve mindent. Néha szokott segíteni.


Nem tudtam vele megértetni azt, hogy rendben van ha tanul ő is. Csak ne hanyagoljon el. A napjaink úgy telnek hogy hétköznap munka, suli, képzések, tanulás, háztartás. Hétvége szintén csak itt a semmittevés és a pihenés is kiegészíti. Volt már olyan, hogy egy nap beszélt velem 5 percet és semmi más nem történt. Ha dolgozik se szok keresni. Inkább a munkatársai fontosabbak sokszor. Sose nevetett meg.


Már mondta, hogy szeret. De szerinte minek mindig menni valahova, nem kell állandóan egymás fenekébe lenni. Felőle haza is költözhetek se érdekli.


Én feladtam a magyarázkodást. Úgy se érti meg a helyzeteket. Szerinte napi 1 óra is elég velem. Vagy 15 perc.

Kíváncsi lennék ki mit csinálja ilyen esetben és mással is volt, vagy ilyen a párja?



2019. okt. 23. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még írni, hogy a munkahelyén sokat nevet. Jól érzi magát. Ellenben én csak szinte már az ágyba kellek.
2019. okt. 23. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te is tudod mit kellene tenned.

Egy ilyen emberrel ki akar hosszabb tavon egyutt menni?

2019. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Exem lett ilyen amikor hirtelen kinevezték duplazodott a bére onnanstol le voltam ejtve de ki is dobott a nagy joleteben (elötte meg el akart venni..)

Apa azt mondta mikor beszeltem vele erröl hogy a pàrom elszallt a penztöl es ezert engem szinte lenèz (ilyesmit ereztetett is velem plusz olyanokat vagott hozzam hogy a penzere utaznèk!!)es elhidegült.

Akkor apa még azt mondta ez valahol termeszetes amikor neha elszall az ember de kesöbb képes jozanul gondolkodni.


Igy maradt bennem a remeny hogy ez csak idöszak.


Igenàm. De addig fajult az egesz hogy amit hãzra gyüjtöttünk az ö reszet kivette hirtelen uj kocsi kellett meg hajo!!vagy motorcsonak vagy mit vett es lazàn szakitott de elötte sem volt mar benne semmifele szeretet mint addig.


Magyaran a "joban rosszban mindig együtt"-re nem sokan képesek. Vagy azert van szakitas mert rossz a kapcsolat vagy epp mert hirtelen elszàllt az egyik fél a nagy joletben

2019. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ahogy az előző írta, itt nincs kérdés. Nagyon fiatal vagy még ehhez, előtted az élet, rengeteg lehetőséged lesz még megtalálni azt, aki valóban szeret téged.
2019. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

A valodi szeretet csak az olyan hogy lehetek en hirtelen celeb vagy sztar vagy lottonyertes de azzal maradok akivel voltam

(Ezekben a mostani show müsorokban is hany szakitas törtenik hirtelen ugye mikor felkap valakit a media egy hetre màr rögtön elfelejtik honnan jöttek ki az aki szereti. Ök is szakitanak sorra)

2019. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem kellesz neki, de úgy látom, te se szereted már.
2019. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Meh. Lapát. Nem szeret már, csak megszokott, meg kényelmes, hogy ott a punci, ha kell. Majd amikor lelépsz, elkezd kaparni, de le kell szarni.
2019. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó esélyként én megvenném neki az 5 Szeretetnyelv - Egymásra hangolva könyvet karácsonyra (vagy már előbb) és megkérném, h olvassa el. Ha ezt nem tenné meg értem vagy semmin sem változtatna ezután, akkor gondolkodás nélkül megmondanám neki, h külön mindkettőnknek könnyebb lesz, hisz én mindent megtettem.

Vagy nem fogja fel, h Neked mennyire rossz így és nem érzed a szeretetét vagy annyira el van magával foglalva, h nem is érdekled.

2019. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Duma, duma, duma. Én is egyetemre járok esti képzésen a munkám mellett, ami néha két teljes embert kíván. Ez az utolsó félévem és most valóban... én is elmondtam a páromnak, hogy szorítsuk össze a fogunkat és bírjuk valahogy ki ezt a két hónapot decemberig/januárig programok nélkül, mert rengeteg tanulni valóm van, rengeteg munkám van és szakdolgozatot is kéne írnom. Minden szabad nap (a mai is és a hétvégék is) a tanulmányaimra mennek el jórészt. Ez sajnos egy ilyen időszak. Próbálok időt szakítani rá, elmegyünk vacsorázni, vagy moziba, de teljes napot/hétvégét kívánó programokat nem tudok bevállalni, mert úgysem tudnám elengedni magamat, hisz tudom, hogy a lazulás vissza fog ütni.

Olyat viszont nem hallottam, hogy 3,5 évig nem létezik más, csak a munka-suli-otthon háromszög. Szerintem ez egy hatalmas baromság. Egyszerűen nem akar időt szánni rád és ezt neked tudomásul kell venned.

Javaslom, hogy olvasd el Király Eszter: Meddig tart a kapcsolatunk című könyvét. Nemrég végeztem ki és számomra hatalmas élmény volt minden egyes fejezete. Próbálj magadra ismerni egyik másik fejezetben és érezni fogod mit kell tenned.

2019. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Sz.. rik rád a párod, az a helyzet.
2019. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!