Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerekek miatt maradjak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek miatt maradjak vele?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, van 3 gyermekünk,és most eljutottunk odáig, hogy lehet vége a házasságunknak!Ő nem akar elválni,a gyerekek érdekében azt mondja éljünk együtt,érzelmek szex és elvárások nélkül! Én ezt nem szeretném 30 éves vagyok és nem akarom így leélni az életem!szerinte azért ment tönkre a házasságunk mert én nem tartottam normálisan rendet, nem jól osztom be a pénzt, keveset szexeltünk és ehhez hasonló dolgok.jelenleg én próbálok neki bizonyítani hogy jó feleség vagyok, folyamatosan takarítok főzök,a gyerekeket rendezem... Neki annyi dolga volt hogy eljárjon pénzt keresni,mindig minden problémát én oldok meg egyedül.Én intézem az autó ügyeit, szervizelés műszaki, ha kell füvet vágok, biciklit szerelek,fát vágok, malac ólat takarítok. Úgy hogy van 3 gyerekünk és a kicsi nemrég múlt 1 éves!A gyerekek körül nem sokat segít,és úgy érzem nem értékeli azt amije van!Folyamatosan azt keresi hol tudna belém kötni,és csak a rosszat látja bennem!Azt mondja hogy nem haladtunk semmire az elmúlt évekbe, pedig van saját házunk, autónk...Nagyon csalódott vagyok

2019. okt. 23. 21:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ne maradj vele. Egy dolgot ne felejts el: a gyerekek nem hülyék. Ugyanúgy látják, ugyanúgy érzik, hogy nincsenek rendben a dolgok. Még ha nem is mondják, nem is mutatják, de tudják. Hosszú távon rosszabb lesz a helyzet.
2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szeretem és azt akarom hogy ő is szeressen,de olyan rossz természete van!Folyamatosan a múlton rágódik amiket az elmúlt években bakiztam! A jó dolgok nem jutnak eszébe csak a rosszak!
2019. okt. 23. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz csicska lenni, akkor maradj nyugodtan.
2019. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Savlekotő ***** válasza:
100%
Sejtem h van korkülönbség,apád is cselédnek tartotta anyukádat a pasid meg esküvő és első gyereknél is ugyan ilyen volt? Nincs több kérdésem,és nyugi azért nem válik el mert kényelmes cseléd lábtörlő kéznél van,a szeretővel meg évek óta van szex.. Ha neked ez jó,maradj,neki tök mindegy,nem ti vagytok a fontosak eddig egyedül álló anya voltál.
2019. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Savlekotő ***** válasza:
Eddig is*
2019. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

Pszichológust ajánlanék kettőtöknek, párterápiát.

Attól függ hány évesek a gyerekek? 1 éves nem fog emlékezni ki volt az apja még akkor.

2019. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele, gyerekeknek se jó veszekedős, stresszes környezetben élni. Ne legyél csicska.
2019. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
3 gyereket miért szültél ebbe a kapcsolatba?
2019. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kértem a múltkor hogy költözzön el és próbálja ki,milyen nélkülem/nélkülünk! De nem akar elmenni,gondolom kényelmes neki hogy főzök, mosok, takarítok utána... utálom ezt az egész helyzetet!Az én szüleim is elváltak, engem nagyon megviselt... Valamelyik délután azt hittem meg örülök egyedül idebent ,mert a gyerekek a nagyszülőknél voltak ,a férjem pedig dolgozott! Unalmamba szét szereltem a gyerekek trambulinját,télire el szoktuk csomagolni....mikor haza jött a férjem, annyit mondott ő nem így akarta elcsomagolni...
2019. okt. 24. 06:54
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért mert vele akartam leélni az életem...
2019. okt. 24. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!