Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja kezelni a pénzét ez fog változni?

Figyelt kérdés

A barátom úgy él,hogy elkölti minden pénzét kb a hónap végére. Most azt mondta,hogy már várja a fizut,mert nincs neki kb semmi. Utazásokra,szórkaozásra,drága piára,kajára költi minden pénzét. Nekem ez azért nem tetszik,mert énpl spórolok,félre rakom a pénzem,agyalok hogy lehetne befektetni ,előrébb lépni . Az én családom elég gazdag,több ingatlannal rendlekezik,soha nem éltünk nagylábon,nem költjük a pénzt felesleges dolgokra,mint luxus nyaralások több százezrekért...és egyéb dolgokra..Már ő 30 felett van...szerintem azon kellene agyalni,hogy legyen pénz lakásra,autóra,családra,félre tenni ilyenek..

Ezt hogy beszéljem meg vele? Csak pár hónapja vagyunk együtt,de niylván komolyra tervezzük ...

Vagy hagyjam a fenébe ezt a srácot,ha 30 felett se kocsi,se megtakarítás,semmi tudatosság?gonodlom ezen változatni nem lehet,nem akarok az a nő lenni aki "sárkány" meg mit szól bele,hogy mire költse a pénzét.


2019. okt. 23. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehezen változtatható tulajdonság, kkor is nagyon tudatosan kell elkezdeni a pénzel gazdálkodni. Van pl YouTube-on ezer és ezer ilyennel foglalkozó, amúgy nagyon hasznos videó. Viszont ha ő nem akar lejjebb adni az életszínvonalból, akor nem fog változtatni.

Ha ez neked nem fér bele, idő kérdése és otthagyod.

30n

2019. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Azért kíváncsi lennék, hogy most tényleg ez a baj vagy valami más miatt ijedtél be és okot keresel a szakításra.


Szerintem beszéld meg vele a dolgot ha tényleg szeretitek egymást akkor tudtok kompromisszumra jutni. Aztán ha mégse sikerül megegyezni vagy ehhez nem tudja magát tartani akkor lehet emiatt szakítani.

2019. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a legnagyobb bajom vele. Hogy nem látom akarna előrébb lépni az életben. Ez a legszembetűnőbb dolog most ,hogy nincs megtakarítása és folyton felesleges dolgokra költ irreális pénzeket. Én tudom,hogy családot akarok,vagy legalábbis terveket,célokat. Próbáltam vele beszélni a jövőképéről,de nem volt nekem túl bíztató. A mentalitása is olyan,hogy jaj már 30 évesen nem fog új dolgokat tnaulni,már nincs rá lehetőség. Azt sem tudja mi az a motiváció,önfejlesztés. Egyre többször agyalok ezen,ha rágondolok,hogy ennek nem lesz sok jövője. Szeretek vele lenni,ha együtt vagyunk minden jó. Kedves,rendes srác és simán lennék vele brámeddig,ha látnám,hogy vannak motivációi. Szeirnte gyerek sem kell,mert inkább élvezzük az életet,és milyen hülyeség hogy azután a gyerkért kell élni. Persze mikor ezt így később felhoztam neki,hogy beszéljük át akkor már azt mondta,hogy jó azért lehet egyszer akar gyereket..
2019. okt. 23. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az exem volt ilyen nőben, nem nyugodott míg el nem költötte a pénzét, aztán meg az enyémet. És még az se volt neki elég, egy szónak száz a vége ha ilyen idős korára neki ez az élet magától nem fog megváltozni. Majd 40évesen rájön h még mindig albérletben lakik és nincs semmije kb. akkor majd talán próbálkozik majd spórolni.
2019. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok választ és segítséget találsz a problémádra:

[link]

[link]

[link]

(Több helyen házasságot ír, de azok ugyanúgy igazak egy kapcsolatra is.)

2019. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De szeretnék egy ilyen barátnőt!
2019. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!