Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgharagudnál, ha a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgharagudnál, ha a párod nem akarna lemenni a szülővárosodba?

Figyelt kérdés

Elhívott a barátom 3,4 hónap után a városba ahol él. De akkor úgy volt azért,hogy bemutasson a családjának. Most úgy alakult hogy nem is lesznek ott. Pluszban baártom mondta,hogy most nincs pénze se. Ő dolgozik,én is de én részmunkaidőben és tanulok is mellette. Nekem msot vizsgáim lesznek,rengeteget kellene tnulnom. Plusz lebuszozni hozzá és vissza 6ezer Ft lesz nekem. Kettő napom esne ki,ott csak csavorgnánk,haveorkkal lennénk,gondolom inni mennék kocsmába meg sétálgatnánk. De neki elve pénze sincs,nekem meg azt a keveset amim van nincs kedvem iylenekre elverni. Az időm is sajnálnám. azt is,hogy nem tanulok és hogy nincsenek is ott süzlei ami miatt mentem volna eredetileg.

plusz a barátom amúgy is rengetegszer megy külföldre és egyéb programokra nélkülem,ergo úgy vagyok vele akkor most haza is mehet egyedül...nem kellek oda.Meg fog sértődni? Ti mit gonodlnátok a heylében?


2019. okt. 24. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Sok sikert a vizsgákhoz, a nyelvtani részt nézd át újra!
2019. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vigyen le kocsival!
2019. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik ebből a pár sorból hogy a srác úgy táncoltat téged ahogy akar. Aki irányít és megmondja mit lehet és mit nem, azt hagyni kell.
2019. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez szanszkrit nyelven íródott? Leizzadtam, mire kibogoztam. Érthető részedről. Kérdésem: miért utazgat külföldre sokat, ha nincs pénze? Tipikus magyar mentalitás? Nem baj, ha egy vasam sincs, csak utazzunk, éljünk????
2019. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neki is pontosan így, ugyanezeket kellene mondanod, ahogy nekünk is összeszedted a dolgokat.
2019. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs kocsija,így nem tud levinni.

Nem ugráltat egyáltalán. Csak ő mindig megy valamerre és találja ki a programokat...LEhet nem illünk össze,a dolgozó kollégák is ezt csinálják ,hogy amint van egy hétvége bármi azonnal kirándulás,csavargás.Én mint egyetemista verem a seggem a földhöz örömömben,ha van egy szabadnap és azt otthon tölthetem tanulással...

2019. okt. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!