Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én veszem fel ezt ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem fel ezt ennyire?

Figyelt kérdés

Gyakran mondja, hogy megölöm minden nap.

Nekem ez a mondat borzalmas. Gyilkosnak hív. Kértem rá nagyon sokszor hogy ezt ne használja, de még is.



Egyébként abból fakad ez, hogy nem töltök vele időt, nem megyek el hozzá. Minden nap úgy beszél velem mint a kutyával, aztán meg csodálkozik hogy nem megyek hozzá.

Szidja a családom nem is akárhogy. Cifrábbnál cifrább szavakkal illett engem is, gondoljatok durvára.


Hogyan értessem meg vele hogy hagyja el ezt a gusztustalan beszédet és akkor változtatok én is?

Én úgy fogom fel hogy valamit valamiért...



2019. okt. 24. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak te. Mindenki más az első ilyen után kivágta volna, és már rég boldog lenne valaki mással.
2019. okt. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak nehéz elengedni. Minden rendben ha ez nincs.
2019. okt. 24. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gyökér hozzáàllás.
2019. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Melyikünk részéről? Én azt gondolom, hogy meg kéne tisztelnie legalább annyival hogy nem mond rám és a családomra ezt azt.
2019. okt. 24. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A te fejedben sem oké minden...
2019. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz , ha emiatt ki vagy akadva de amúgy semmi baj nincs vele.
2019. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van minden mas rendben? Minimalis tisztelet sincs a kapcsolatodban. Olyan mintha egy alap nelkuli hazra mondanad hogy 'Hat ez rendben van, nem omlott meg a fejunkre'. Addig lesz ez igy, amig hagyod, es el nem hagyod ezt a tiszteletlen barmot.
2019. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Minden rendben ha ez nincs"


DE EZ VAN! Akkor meg kit érdekel hogy mi lenne ha nem lenne?


Másrészt ez konkrétan nem igaz, hogy egyêbként minden fendben lenne.

2019. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, hamarabb elküldtem. Szoval nektek nem az a bajotok hogy jol megvagytok csak mast gondoltok pl bizonyos kerdesekről, hanem az hogy a parod egy bantalmazó. Es ha nem is ikyen expliciten tenné, akkor is az lenne.
2019. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel. Nem tiszteli a családodat. Miért vagy még vele?
2019. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!