Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem, ha nem hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha nem hiányzik amikor nincs velem? N

Figyelt kérdés
Friss pár hónapos kapcsolatunk van. Ha velem van akkor bújok és jól esik ölelgetni,jó vele lenni. De amikor nincs velem akkor még vissaírni sincs kevem neki,egyáltalán nem vágyok rá. Arra gondoltam ennek azaz oka,hogy ő gyakran több napokra sem ér rám,így nem tudott bennem kiakluni az erősebb kötődés felé. Amikor kettesben is vagyunk ő folyton oylan progrmaot szervezne,hogy ott van xy is. Nekem ez furcsa hiszen még őt magát sem ismerem eléggé,miért kell akkor folyotn idegenk közé rángatnia ...nem tudom őt megismerni eléggé.
2019. okt. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, így nem is tud kialakulni, ha állandóan van egy 3. és megismerni sem lehet.

Hány éves emberről írsz? Elég gyerekes.

2019. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálták vele beszélni erről?Mert lehet megoldaná mindent,ha elmondanád neki amit ide leírtál.
2019. okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont most lett vége a párhónapos kapcsolatomnak. A kérdést mintha én írtam volna. A különbség, hogy itt én vagyok a férfi és sokat voltunk kettesben. Mi nagyon passzoltunk egymáshoz de mintha hiányzott volna valami. Úgy éreztem mintha inkább közeli barátok lennénk mintsem egy pár. Megpróbáltuk, nem működött. Úgy voltunk, hogy inkább maradjunk csak barátok és lépjünk tovább. Nincs értelme húzni az időt és kínlódni.
2019. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!