Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny, mert más fotóját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, mert más fotóját lájkolom?

Figyelt kérdés
Adott egy probléma. Barátnőmet zavarja, hogy egy bizonyos lány képeit lájkolom. A lányról annyit kell tudni, hogy annak idején volt vele egy kalandos éjszakám, majd pedig megpróbáltunk összejönni,de ez a dolog hamar zátonyra futott, nem passzoltunk egymáshoz, de azóta is jóban vagyunk, olykor mikor összefutunk váltunk néhány szót,de egyébként nem tartjuk szorosan a kapcsolatot. Barátnőm ismeri kettőnk sztoriját, ezért is zavarja a dolog, hogy a képeit lájkolom. Azt akarja, egyáltalán ne lájkolgassam a képeit, magyarán szólva megtiltja. Szerintem felfújja az egész dolgot és nem érez magában annyi önbizalmat, hogy belássa, nekem ő az aki fontos és nem véletlenül jöttem vele össze, nem pedig a már említett "egyéjszakásommal".

2019. okt. 24. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a modern "felnőtt" problémák...

Mondjuk, kapásból nem tartanám a kapcsolatot még 'nem szorosan' sem azzal, akit egyszer meghúztam és a mostani párom ezt tudja. Fordított esetben téged is zavarna.

2019. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem mit foglalkozol még ezzel a lánnyal. Egyszer volt köztetek valami, elmúlt. Ilyenkor már nem szokás egymást b***tatni. Amúgy szerintem attól fél hogy meg ne csald vele, de ha attól nem is akkor attól hogy a csaj mászik majd utánad. Zárd már le azt ami volt, koncentrálj a barátnődre.

Fordítsd meg a dolgot magadban; a barátnőd együtt volt valakivel akivel kalandos éjszakája volt, megpróbálták, kavartak de nem jött össze, nem passzoltak egymáshoz, de a pasi lájkolgatja a képeit, meg néha beszélnek is, összefutnak=találkozhatnak.

Na, milyen?

2019. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem miért is hergeled ezzel a párod. Tök feleslegesen jópofizol a volt csajoddal, csak elülteted a bizalmatlanságot. Neked is komolyabban kéne hozzáállnod, ha már ő az aki állítólag fontos neked.
2019. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom nem vagytok túl régóta együtt, olyan 2-3 éves kapcsolatban még nem is igazán szokott kialakulni ez a fajta feltétlen bizalom a kapcsolatban, ami után az ilyen “lájkolgatásokat” kb. észre sem veszi az ember lánya... majd idővel kialakul ez is (vagy nem, nem vagyunk egyformák). Ez nem az ő önbizalmán múlik, hanem a kapcsolatotok milyenségén.

Azt viszont nem értem, hogy ha annyira fontos neked a barátnőd, és tudod, hogy zavarja a “tetszésnyilvánításod”, a másik csaj meg tökre nem fontos, akkor miért nem az egyértelmű, logikus, és legegyszerűbb megoldást választod, nevezetesen h nem “lájkolod” a csaj képét - mert nem ő a fontos. Hmm...?

2019. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Milyen képeket lájkolsz?
2019. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Engem is zavarna.


31/n

2019. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Látom valaki nem bírja lenyelni a keserű pirulát, mert leszavazgat minden vele ellentétes választ :)
2019. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
#4-el egyetértek, eleinte engem is zavart, ha más lányokat lájkolt, de azért egy idő után (a jó, bizalmas, érzelmileg stabil kapcsolatban) azért ez alábbhagy... viszont! Az azért nem mindegy, hogy milyenek azok a képek, tehát ha vmi s3gg vagy mellmutogatós, pózolós ribiképeket lájkolgatna a férjem, az most is zavarna. Nem azért, mert jaj megcsal vele, mégcsak nem is azért, mert jó nőnek tartja (tartsa annak nyugodtan, vannak nálam rondább és szebb nők a világon, ahogy nála is rosszabb/jobb pasik), de ne alázzon meg azzal, h ilyeneket lájkol nyilvánosan. Ez az online térben kb. pont olyan, mintha az utcán közösen sétálva kitekeredett nyakkal odafordulna egy kintamindenemcsajhoz, és füttyentene neki egyet. Ocsmány gesztus.
2019. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Biztos olyan kepeket likeolsz, ahol kint van a segge a csajnak.
2019. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igazából a válaszok alapján egyértelmű mit kellene tennem, úgy voltam vele, hogy egy lájk az csak egy lájk is marad.
2019. okt. 24. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!