Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre van szükségem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre van szükségem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal lassan 3 éve együtt vagyunk minden tökéletes köztünk . De jövőre el kell utaznia egyetemre nagyon messzire egy másik országba. Amióta ezt megtudtam teljesen összeroskadtam depressziós lettem nagyon rosszul vagyok? kérdésem ,hogy mit csináljunk? menjek e vele ? de nekem nincs semmi végzettségem csak egy érettségim még .. 18 éves vagyok es itthon akartam elkezdeni tovább tanulni.. vagy ha nem megyek vele tartható lenne e valahogy a kapcsolatunk??

2019. okt. 24. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
egyik legnagyobb felelmem egyebkent h messzire el kelljen koltoznom de erte talan meg azt is megtennem ..nemtudom h mit tudnek kezdeni ott magammal.. nagyon felek segitsetek kerlek
2019. okt. 24. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan élnek távkapcsolatban. Meg ő is haza tud jönni, meg amikor tudsz, és van rá lehetőséged te is kimehetsz hozzá. Beszélgessetek majd skype-on minden egyes nap.

Mindenki építse a saját életét. Nem kell egymás nyakán lógni.

Ha elég erős a kapcsolat, akkor ki fogjátok bírni.

2019. okt. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi 11 ezer km-re voltunk egymástól, menyasszonyom Japánban tanult 2 évig egyetemen. Skype-oltunk, 2 év alatt meglátogattam háromszor, egyszer pedig ő jött haza. Minden nap beszéltünk. Közben én is építettem a karrieremet itthon, szóval viszonylag jól átvészeltük.
2019. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor én leszek a gonosz emberke. 100-ból ha egyszer jól jön ki egy ilyen dolog. Nem lehetetlen, de azért ne is ringasd magad a gondolatba, hogy ahj, csak pár év. Rohadt sok idő lesz, és egy csomó olyan problémával, amivel még meg sem kellett küzdened soha ezelőtt. Az meg már csak szerencse kérdése, hogy megfogja-e ugyanezt tenni és nem-e ő roskad bele.
2019. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!
2019. okt. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!