Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyereknek, már felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereknek, már felnőtt gyereknek kell tudni hogy a szülők nem szeretik egymast, Anya tudja hogy az apa megcsalja őt, de titkolja a gyerek előtt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rád tartozik a magánéletük. Te sem szeretnéd, ha tiedet tudni akarnák.
2019. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem tud semmit,nincs közehozzá.
2019. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi közöd van hozzá? Örülj, hogy téged megcsináltak, felneveltek.
2019. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a szólők leülnek és beavatják őt a részletekbe, nem. De mivel a gyerek nem vak, nem süket és leginkább nem hülye, valószínűleg kortól függetlenül meg fogja így vagy úgy tudni, hogy valami nincs rendben. Titkos telefonhívások, üzenetek, ismeretlen személyes tárgyak apa éjjeliszekrényében, idegen hajszálak a kádban vagy éppen apa kocsijában, karácsonyi ajándékok, amiket nem a család vett apának, vagy a legrosszabb, hogy valahol teljesen véletlenül meglátja a gyerek, hogy az apja egy másik nővel van együtt valahol, félreérthetetlenül egymás kezét fogja, ölelve, csókolva egymást.

Nem tudom, mi ilyenkor a jó megoldás, a kisebbik vagy a nagyobbik rossz, de az biztos, hogy anyaként nem akarnám azt sem, hogy a gyerekem megtudja, aztán azt higgye, hogy én nem tudom, és emiatt előlem eltitkolná, közben meg a titkolózás tönkretenné lelkileg.

2020. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!