Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja, hogy betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja, hogy betegesen féltékeny vagyok? Korábban már adott rá okot, amit nehezen dolgoztam fel anno.

Figyelt kérdés
Miért lesz ideges a barátom, ha felhozom a korábbi "kissé" gyanús viselkedéseit (pl. nők figyelgetése az utcán, idegen óvszer a táskájában)? Azóta már egyszer szakítottunk, de most újra együtt vagyunk. Átbeszéltük a dolgokat. Állítása szerint ez csak félreértés volt meg, hogy nem lesz több ilyen... Ha már csak felhozom ezeket a régi dolgokat, szakítással fenyegetőzik, illetve sokszor beszél velem csúnyán, felemeli rám a hangját. Meg állítja, hogy én nem bízok benne. Heti 3-szor találkozunk, honnan tudjam, hogy a többi nap mit csinál, hol van? Állítólag rengeteget dolgozik, mert mezőgazdasággal foglalkoznak. Tanácsokat kérek tapasztalt emberektől, hogy ezek milyen jelre utalhatnak. Valóban szeret, mint ahogy állítja? Nehéz kiigazodni rajta.

2019. okt. 24. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak van igaza. Ha egyszer visszamentél hozzá, akkor mi el hozod fel a szakítás előtti dolgokat?? Szakíts ha nem tudsz megbízni benne.
2019. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbízok benne tehát nem hinném, hogy megcsal. De nem vagyok neki elég fontos, mindene a munka és a család, utána talán én jövök a rangsorban. És persze a korábbi dolgok sem lettek teljesen elfelejtve. Attól függetlenül szeretem. te mit szólnál. Bár nem tudom hogy fiú vagy lány vagy-e ha a külsődre megjegyzést tenne az, aki elvileg szeret? És netán egy idegen gumira bukkannál nála? Azt hiszem ezt nekem kell mérlegelnem, inkább nem kérek ki véleményeket itt többet.
2019. okt. 24. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:

En csak magamban nyugtàznàm hogy megbizhatatlan.

Nem szolnek egy szot sem.

Figyelnem csendben mit nyujt nekem vagy mit tesz ellenem.

Ha azt làtom hogy figyelmes, szamitok neki akar aprosagokkal, vagy pl olyanokat hogy a telefont is gyorsan le alarja tenni hogy ne beszeljünk, annak örül ha at se megyek, vagy epp pl felall kijön elèm ha àtmegyek hozzà, stb en összképet néznék csak. Apro mozzanatokat.

Ha negativ az összkep olyankor beinditom az elhidegülesi szakitasi fàzisokat.

Eleinte probalom magam nelküle feltalalni. Barati kapcsolatokat kiepiteni, ismerettsegeket szélesiteni, hobby szorakozas nelküle, nem elutasitgatni a flörtöket, fokozatosan leépiteném az egeszet.

2019. okt. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg ilyenek elalvas elött ad e puszit vagy akarmi mint korabban, megsimit megerint e spontan, megosztja e velem a jo vagy rossz napjàt, beavat e a gondolataiba vagy nem, celja terve e velem valami akar egy honap mulva vagy csak a mànak el velem, sok ilyesmiböl sokminden meglatszik.

En az a csendes figyelö tipus vagyok, aki tudja mikor van vège valaminek

2019. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

"Megbízok benne tehát nem hinném, hogy megcsal."

Akkor a kérdésedben ez mi? -> "Heti 3-szor találkozunk, honnan tudjam, hogy a többi nap mit csinál, hol van"


Ennek köze nincs a bizalomhoz. Te ott keresed a problémát ahol nincs, ő meg nyilván felemeli rád a hangját, ha egy hisztis p*csa vagy. És ezt lányként írom. Ha bízol benne nem piszkálod mindenért, ha nem bízol benne, szakíts.

Tényleg betegesen féltékeny vagy, nem csoda, ha menekülni fog mellőled. Vagy összeszeded magad, vagy előbb utóbb elb*szod az egész kapcsolatot.

Igen, hibázott, de azóta tiszta lappal indultatok, milyen jogon hozod fel neki a múltbéli dolgokat? Te sosem hibáztál a kapcsolatban?


Most sorolhatnám, hogy mik az egyértelmű jelek a megcsalásra, de nálatok simán közrejátszhat az is, hogy már szimplán nincs kedve hozzád / nem szerelmes, mert mérgezted a kapcsolatot a sok hisztiddel.


21L

2019. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj kedves előző válaszadó, de neked tényleg fogalmad nincs a mi párkapcsolatunkról. Ha hallanád milyen sértő dolgokat mondott, lenyomorékozott, leszerencsétlenezett. Hozzáteszem kiabálva, üvöltve sokszor. Soha nem kért még semmiért bocsánatot, úgy gondolja hogy nekem kell megadnom a tiszteletet neki. Pedig nem... Ennek a dolognak kölcsönösnek kellene lennie. A régi dolgokat persze már nem kellene felhántorgatni (neki nem is szoktam már). Csak azért tudod nem felejt az ember. Most jönne el lassan az idő, hogy összeköltözzünk. És félek. Kettőnk közül neki van rosszabb természete, én sokkal higgadtabb, türelmesebb vagyok. És bánt, hogy visszaél ezzel, hogy nem megyek bele a veszekedésekbe, inkább hagyom, hogy kitombolja magát. Ennyi.
2019. okt. 25. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én otthagynám a helyedbe ha így beszélnének velem. Másrészt ne haragudj meg de nem bízol benne mert ha bíznál benne nem merülne fel a gondolat hogy a többi együtt nem töltött nap vajon mit csinálhat!
2019. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha úgy beszèl veled, mint a kutyával meg félre is lépett.. akkor minek vagy vele??? Magadba keresd a hibát! Az, hogy “de nagyon szeretem” az nem válasz. Aki tönkretesz lelkileg azt nem lehet szeretni. Inkább attól félsz, hogy nem lesz másik és egyedül maradsz. De még a magány is jobb ennél
2019. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!