Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat? Mindig egyhangú, fáradt, " nincs kedvem. " hogyan lehetne ezen javítani?

Figyelt kérdés

Nemsokára hogy 2 éve leszünk együtt. Én 21, párom 23 ffi.

Már 2 hónapja ez megy.. annyira nehéz így. Sok mindent meg tettem már pedig, próbálkoztam hogy fel tudjam pezsdíteni. Mostmár engem is Lehúz. Egyáltalán nem érzem magamat boldognak, pedig elvileg Ő a párom. De mostanában sokszor olyanok vagyunk mint két idegen.

Tapasztalt már valaki hasonlót korábban? Hogyan lehet ebből a mély gödörből kijutni? Számtalanszor próbáltam már beszélni vele hogy ha van is probléma azért vagyunk hogy megoldjuk ketten.

Annyira kilátástalan ez az egész jelenleg..

Eddig nagyon várta hogy össze költözzünk, de aztán mikor elkezdodtek a koltozessel való pakolások intézkedések.. Azóta teljesen mintha nem is ő maga lenne.

Aztán a mély szomorúsagbol van h egyszer csak megjön a kedve. Teljesen hangulati ingadozasok. Én egy pozitív ember vagyok de most jó lenne valami tanácsot ötletet kapni más személyektol akik jártak már hasonló cipőben. Köszönöm 😊


2019. okt. 25. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a tanácsokra én is kíváncsi vagyok. Nálunk is elszaródott valami.Dolgozunk,én itthonról, párom hazaér ,tv-zik,eszik,fürdik és alszik. Hétvégente dettó ,megspékelve alkohollal,és/vagy jön valaki hozzánk akit lehet 2 napig kerülgetni.. Élünk,mint 2 lakótárs,én bejárónőt játszok és itt kifujt a dolog. "Roppant ingergazdag" kapcsolat,mintha a szomszéd Marinénivel élnék együtt,annyi különbséggel,hogy a Marinéni szája nem állna be ☺

Próbáltam kirándulást,túrázást tervezni kimozdulásként,de...ott nincs tv . Kezdem nagyon unni ezt az egészet...

2019. okt. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolat fenntartásához két ember kell. Ha ennyire leszarja, én megpróbálnék vele 1-2-szer beszélni, hogy ez nekem nem pálya, nem ezt vártam a kapcsolattól.

Ha ő semmit nem tesz bele továbbra sem, akkor szakítanék. Legtöbbször úgyis erre megy ki ez a fajta hozzáállás, hátha rövid úton megszabadulnak tőle.

2019. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Olyan beszélgetést kezdemémyezni, amikor nem a hibáit sorolod, hanem a jó dolgokat dicséred? Ha még nem próbáltad, érdemes.
2019. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as,gondolom nem nekem szólt a válasz,de a jó dolgokat dicsérjem..hm..Jó,hogy dolgozol és nem nekem kell eltartanom téged.Ez így kb ennyi. Szoktam dicsérni,hogy jól néz ki,mennyire tetszik nekem stb... De most mi mást tudnék még?Szeretem,hogy minden hétvégén seggrészeg lesz,szeretem amikor felhoz havert és berúgnak,beokádnak,szeretem,hogy sz*rik rám nagy ívben ,miközben én mindent megteszek a kedvéért.Szeretem,hogy a szex megritkult,mert fáradt,hétvégén meg ugye az ivászat...és ha úgy akar,a belem fordul ki a piaszagtol...
2019. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nélküle moziba és érezd jól magad.
2019. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 valamiért mégis vele vagy... Akkor valami jónak csak kell lennie, ami a barátod mellett tart.
2019. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt szituációban "érzem, hogy baj van, kapccsolat ellaposodott, mit tudnánk tenni hogy jobb legyen?" típusú beszélgetés.

Párterápiát is érdemes megpróbálni.

2019. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs más baj, minthogy még fiatal, és megijedt az összeköltözéstől, a végérvényességtől. Huszonévesen inkább egy könnyű együttjárás oké, de komolyabb elköteleződés már lelki teher lehet neki, ezért szomorodik el.
2019. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sosem értem az ilyen férfiakat. 21 éves nőt, hogy lehet ekhanyagolni?

Ha nem egy hárpia, azzal egy hét én minimum 4-5 alkalommal szeretkezni kell!

2019. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem készült fel arra, hogy 7/24 együtt lesztek és ettől bepánikolt. Valószínűleg nem élt még együtt senkivel és most döbbent rá, hogy az eddigi élete megváltozik és valószínűleg ezt nem akarja.

Akkor szokott egy ember ennyire passzívan viselkedni amikor nem az történik amit szeretett volna, csak nem annyira tökös hogy kiállna az igazáért. Ha a kapcsolat zátonyra fut majd azt fogja hajtogatni, hogy ő nem ezt akarta és emiatt romlott meg a kapcsolat. Lássuk be, egészen más valakivel egy héten 3alkalommal pár órát eltölteni mint napi szinten összezárva lenni. Eltűnik a privát szféra, bárhova mész egyeztetni kell a pároddal, és még sorolhatnám.

2019. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!