Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem utálja a fiaimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem utálja a fiaimat, vélemény?

Figyelt kérdés

1 és 2 évesek voltak, amikor férjem hozzank költözött, a gyermekeim elfogadtak őt. Egészen addig elhalmozza őket draga ajándékokkal.

Mikor ide költözött, megkértem, hogy akkor foglalkozzon velük, ha ertekes dolgok tanítanak nekik, mert folyton csak a trágár vicceit tanîtotta nekik. Onnantól egyaltalan nem foglalkozott velük, mondván maskepp nevelné ő őket.

Ha vett nekik bármit, átlátszó volt, hogy szexet akar.

Mist betelt a pohár.

A gyerekek 9 és 10 évesek, kinyomták a fogkrémes tubust, a videoba láttak, hogy lehet belőle valamit készíteni.

Ideges voltam, kiabaltam velük.

Ezt megragadva a férjem elkezdett uszítani, hogy fel kéne egymás mellè kötni a gyerekeimet, igazam van, hogy milyen hülyék. Kulfoldre kéne küldeni őket iskolába, stb. És ezeket teljesen komolyan mondta és a gyermekek hallottak is.

Nem akartam hinni a fulemnek. És egy ideje közös babát tervezünk és a beültetés időpontja közeledik. Múltkor láttam nála egy külföldi iskola dolgai kinyomtatva a nyomtatók a a, de eszembe se jutott, hogy a gyermekeimmel ilyesmire készül. Hangoztatta egy ideje, hogy bíróságon mondjuk, hogy ő a verszerinti apuka, kapjak meg az ő nevét a fiúk ès hadd legyen ő is felügyeleti jog gyakorló. En biztosan nem szülök ekkora baromnak, hogy viselkedhet így egy családdal, aki elfogadta őt. Van egy lánya, akivel akarna kapcsolatot, de a lányt nem erdekli férjem. 17 éves. Sosem volt kapcsolatuk csak 3 éve férjem erőlködött, 4 találkozót tudott kicsikarni.

Szerintetek miert mérges esett el, hogy utalhat 2 kisgyereket, akik elfogadják őt és azt hiszik, ő az apukájuk?


2019. okt. 25. 05:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem úgy tűnik hogy választanod kell majd közte és a gyerekek között.
2019. okt. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Rövid ideig, saját céljainak érdekében el tudta játszani, hogy rendes, családbarát, szeretetteljes stb. Ez az idő elmúlt. Örülj neki, h kinyílt a szemed, bármilyen fájdalmas is most ez a számodra.


Nem, nem javaslom, h azonnal kirúgd. Próbáld terápiára küldeni. Ha nem hajlandó, az több, mint jel.


Persze kapsz majd olyan válaszokat is, amik a gyerekeidet hibáztatják. Ja igen, biztos akasztásos halált/száműzetést érdemel az, aki játszik a fogkrémmel.


"En biztosan nem szülök ekkora baromnak, hogy viselkedhet így egy családdal, aki elfogadta őt." Örülök, hogy van benned erő, és a képesség, hogy irányítsd az életedet.


Sok sikert, kitartást!

2019. okt. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel csak az a baj, hogy 1-2 nap, elszáll a haragod, aztán minden megy tovább. Biztos, hogy nem az első jel volt ez. Nekem is van nevelt gyerekem, de a férjem szerintem, szájba is vágna, ha így beszélnék róla...
2019. okt. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Most nagyon durva leszek de az elmult 8evben te ezt nem vetted eszre? Ha eszrevetted, ugy erezted h ez az erzelmi kornyezet megfelelo a gyerekeid nevelesehez? Ha ok az apjuknak tekintik a ferjed, nekik egy sggfej apuka jutott a te jovoltadbol? Ha lesz kozos gyerek meg rosszabb lesz a helyzet mert o a sajat vere lesz. Ha te kiallsz a fiaid mogul ki marad nekik, te azert a ket gyerekert eleted vegeig felelos leszel, allj a sarkadra es vedd meg oket tole. A szobeli abuzus neha rosszabb mintha verne oket.

Mindezt ugy irom h az en ferjem sem a gyerekek igazi apukaja, sajnos. Olni tudna ertuk es nem olni tudna oket. Nagy kulonbseg.

2019. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az ilyen férfi nagy manipulátor ám... az én nevelőapám is ilyen volt, anyám előtt így szeretlek - úgy szeretlek, a háta mögött meg verbális (és fizikai) bántalmazás ezerrel... nem kell rögtön a kérdezőt hibáztatni, az igaz, h lehettek volna “élesebb radarjai”, de az ilyen férfi az kb. külön embertípus, nagyon durván tudja manipulálni a környezetét (nem is feltétlenül minden egyes gesztusa tudatos), és mindenkivel elhitetni, h ő meeennyire szereti a nevelt gyerekeit... nem egyszerű átlátni az ilyenen.
2019. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En soha nem ültetnèm a gyerekeimbe mostohaaparol hogy ö az apjuk. Eleve itt kezdödik a gyerekvédelem. Igenis tudjàk azt hogy x nevü ember es nem az apjuk. Legyen eleve meg az èrzelmi tartàs bennük akkor kesöbb sem séeülnek hatalmasat ha barmi baj beütne.


A gyerekek önbizalma serül ha azt érzik ki akarjàk öket paterolni meg nem kivanatos szemelyek es ebben az anya pedig reszt vàllal azaz helyt ad azzal hogy ezt es az ilyen szavakat elviseli(azaz mellette marad az illetönek).

Plane ezt is fogjàk tanulni mint mintàt hogy egy tàrs alà kell rendelni magukat. Nehéz lesz igy felnöve az èletük.


Van a kapcsolatban amugy barmi pozitiv?

2019. okt. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ez csak egy ordas nagy kamu, mert ha nem azt kérdezem eddig nem tűnt fel, hogy mekkora tahóval éltél együtt?
2019. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a férjed mellett fogsz kiállni, miközben a gyerekek ezt a stílust hallják, úgy gyanítom hogy a gyerekeid nem fognak benned bízni, mert azt érzik, hogy a pasi fontosabb. Jön a kamaszkor, nehezebb lesz. Nem a levegőbe beszélek, hasonló helyzetben voltam én is. Azóta sem bízom anyuban. Pszichológushoz járok évek óta, mert az eseményeket képtelen voltam feldolgozni. Az én életem ez a helyzet megcsonkította. Csak a testvéremre számíthattam a legjobban, ő is rám, és ha ő nem lett volna, akkor nem tudom hogyan éltem volna túl lelkileg. Rengeteget sírtunk együtt, sokat gyötrődtünk, sokat voltunk betegek.

Abban a korban voltunk mint a te gyerekeid, és mindent a világon felfogtunk, mindent átláttunk. Évekig tartott a rémálom.

A te férjed se semmi, érdekes gondolatai vannak a gyerekeid sorsa felől. Nehogy azzal magyarázza ki, hogy a külföldi iskolák jobbak...


,,Hangoztatta egy ideje, hogy bíróságon mondjuk, hogy ő a verszerinti apuka, kapjak meg az ő nevét a fiúk ès hadd legyen ő is felügyeleti jog gyakorló."


Ezzel meghatalmazod hogy úgy bánjon velük ahogy akar, ne tedd, kérlek. A gyereid miatt. Gyereket pedig jobb lenne ha nem szülnél neki, hidd el.

2019. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Férjed nem bírja a gyerekeid és el akarja tűntetni őket, tiszta sor. Illetve eléggé gyerekesnek hangzik jómaga is, ha lenne gyereketek, nekem gyanús, hogy egyedül maradnál a neveléssel, ő meg a fotelban mereszti magát.

Hát ezek után én se szülnék neki, az tuti.

2019. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy csúnyán manipulatív a pasi..

Kérdező, másban nem volt még ilyen megérzésed, hogy a szavai és a tettei nincsenek valahogy összhangban, valami nem kerek? Hallgass a megérzéseidre!


Itt van iskola példája:

Simán kimagyarázható azzal az indokkal, hogy pl a külföldi iskolák jobbak.

Honnan tudod, hogy őszinte-e?


Mondjuk onnan pl, hogy ha valóban ez a cél vezérelné, akkor rohadtul nem aközben nyögi be neked, miközben épp rosszat csináltak a gyereke és te őket szidod... Érted, miért ekkor hozta fel?


Ha valóban az ő érdeküket nézné, akkor bármikor leül és beszél veled erről, hogy mi a véleményed. De nem amikor idegben vagytok..


Könnyű átlátni egy csomó emberen,ha figyelsz.

2019. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!