Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamionossal valóban lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionossal valóban lehetetlen normális párkapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Már 2 kamionos párom is volt, az első belföldezett, szóval ott nem voltak gondok a találkozással, ott inkább az volt a gond, hogy ő akart sokat egyedül lenni mert "ezt szokta meg a kamionban".

A 2. kamionos párom viszont ennél durvább volt, folyamatosan sajnáltatta magát, hogy neki milyen rossz, hogy kint hétvégézik, de közben örül is, hogy egyedül lehet. Volt úgy, hogy 3 napig nem is keresett, mert ő nem igényli. Most lehet én vagyok rosszul összerakva, de egy párkapcsolatban komolyan normális az, hogy napokig nem jelentkezik?! Ha én kerestem, akkor meg az volt a baj. Tehát egy tipikus, magának való, másokkal nem foglalkozó, ember tele pesszimizmussal. Nem is bírtam tovább 2 hónapnál, és nem a távolság miatt, hanem amiatt, hogy amíg távol volt, azalatt az idő alatt sem foglalkozott velem sem írásban sem telefonon sem sehogy.

Tényleg minden kamionos ennyire érzelmileg kiégett, vagy nem is tudom milyen? :(



2019. okt. 25. 09:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még amit sosem értettem, 3x annyit keresett mint én, közel nettó 600 ezer forintot, de a hónap végére egy ezrese maradt, ha nem több. Mert persze fontos az Audi meg az új extrák stb, de pénze soha nem maradt. Félretett pénze pláne nincs, volt, hogy nekem kellett kölcsönadnom.
2019. okt. 25. 09:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy egy olyan ember, aki napokig egyedül vezet és a hobbija is a vezetés és az autók, annak az álma nem az emberi kapcsolatok fentartása. De erre van a randizós/ismerkedős időszak, hogy ezek a dolgok kiderüljenek, és ha egyik félnek nem tetszik, akkor tovább lép. 2 hónap simán belefér, rájöttél, hogy nem ez az életed, tovább lépsz. Nincs ebben semmi. Valóban nem egy családapa figura, akit ezek szerint keresel.
2019. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Aki 5 évnél tovább csinálja, az ilyenné válik, de normális ember nem is bírja annál tovább.
2019. okt. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom kamionos.Ha van kapcsolata,csak az érdekli,nem lép félre.Folyamatosan kommunikál a társával,de tény hogy a távolság tud gebaszt okozni,és nála mindig annál,aki itthon van.
2019. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Munkámból kifolyólag van rálátásom a kamionos szakmára, sok ismerősöm is van közülük. 80-90%-ban azt látom, hogy vagy a férfi dug félre (jellemzően útszéli prostikkal, vagy néha ha jobb csávó, akkor nem prostival), vagy a kamionos barátnője/felesége az, aki félredug nagy magányában, amíg napokig nem tudnak találkozni egymással.
2019. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetetlen,igen.
2019. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért 2 kamionosból nem kellene áltaálnosítani, hogy minden kamionos ilyen :D Villanyszerelőből (bocs a villanyszerelőktől, csak egy példa) sem mindenki tahó :D


Kamionosok között is van tahó, alkoholista, de van rendes, családját szerető tisztességesen dolgozó is.


Azt viszont hozzá kell tenni, hogy a kamionozás manapság már sokkal stresszesebb munka, mint régen. A fuvarokat sok esetben időpontra kell teljesíteni, de az autó több az utakon, így dugó van rendszeresen, a főnök a nyomkövetőn állandóan azt nézi merre jársz. Arról nem is beszélve, hogy manapság már elég keményen szabályozzák ezt a szakmát (vezetési idő, pihenő idő, rakományrögzítés, rakomány elhelyezés stb stb). Régen többen voltak akik tényleg szeretetből csinálták ezt a munkát, manapság a sofőrhiánynak és sok ember eladósodottságának köszönhetően, olyanok is erre a munkára adják a fejüket akiknek ez egyáltalán nem való, így sok esetben utálattal végzik ezt a munkát, ami kihat a közérzetükre is.

2019. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne valassz ujra kamionost. Ez egy olyan foglalkozas, amit sokan nem birnanak. Kell hozza beallitittsag. Azonkivul annyira sok jo oldala is van az egyedullet szabadsaganak, nehez ebbol kizokkenni.

Ok ilyenek es kesz.

2020. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!