Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a párom? Kihasznál? Hülyének néz? Játszik velem? Vagy csak szimplán viccel? Bár azt szokta mondani, hogy csak viccel (t), de nekem ez nagyon nem az..

Figyelt kérdés

Szituáció:


A párom nálam alszik, másnap reggel neki nem kell korán kelnie, így megkér, hogy hagy pihenjen még egy kicsit, majd ha felkelt, akkor behozza a kulcsot a munkahelyemre.

Nincs is ezzel semmi gond.

Napközbe irok neki messengeren, hogy milyen jó lenne, ha nálam maradna aznap, és nem menne haza.

Érkezik is a válasz, hogy nálam is marad, nem fog hazamenni.

Visszakérdezek, hogy tényleg?

Igen, tényleg!

Majd megkérdezem, hogy akkor kihagyod az otthoni edzést?

Erre már egy kevésbé jó válasz érkezik:Lehet!

Én ekkor felkapom a vizet, és idegesen kérdem tőle, hogy mit kell játszani, beszéljen komolyan!

De hát ugyan miért ne játszhatna, nem érti mit kell ezen ennyire kiakadnom, mikor ő csak viccelt!


És persze még ő sértődik meg, és neki áll feljebb....


Én értékelem, és értem a vicceket, de ez nekem valahogy nem vicces!


2019. okt. 25. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod viccel, te viszont a kibírhatatlan kategória vagy. Előbb-utóbb tönkre fogod vágni a kapcsolatot az ilyen értelmetlen hisztikkel. Sajnálom a srácot.
2019. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olvastam a kèrdèst, azt hittem valami durva dolgokat művel, de ez messze nem az. Ha erre így behisztèrikázol, akkor el sem merem kèpzelni hogy viselkedhetsz egy komolyabb nèzeteltèrèsnèl.

Vegyèl vissza, mert így nagyon gyorsan el fogod marni magadtól!

2019. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a nyűgöd???
2019. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most trollkodsz? Vagy komolyan reklámozod, hogy mekkora egy hisztis, kiállhatatlan merev pitsha vagy?
2019. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kávét valaki?
2019. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!