Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kezeljem a parom, tenyleg az en hibam lenne minden rossz?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt a parommal.az elejen par hetig minden fantasztikus volt.egy alom.aztan valahogy minden megvaltozott,vagy csak en erzem igy..ha nem hivtam a parom telefonon akkor azt mondta hogy nem foglalkozom vele,ha hivtam akkor azt mondta h miert zaklatom(persze mindezt vicces hangnemben) azt mondta hogy "Szivem,nem te vagy a legelesebb kes a fiokban"ha ejszaka nem oleltem at akkor masnap szova tette .egy-egy atsirt veszekedes utan par hetre mindig kaptam vmi szepet.vacsi,nyaralas,ajandek.es nagyon boldog voltam h minden szuper.majd ra par napra ujra veszekedes.hogy ehagy,szakit velem.es en olyan dolgokert kerek bocsanatot amiket meg sem tettem.vagy o maskepp ertette.cinikus,flegma.es azt mondja en vagyok a hibas mindenert.de megis vannak szep idoszakok is..azok olyan szepek olyan jok es akkor olyan boldog vagyok.minden megteszek ami tolem telik h boldog legyen es valahogy sose sikerul..mit tehetek még?
2019. okt. 26. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne kérj bocsánatot olyan miatt ami meg se történt, mert akkor ennek soha nem lesz vége? Tinik vagytok amúgy?
2019. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tinik.en 35 parom 38. Es a meg sem tettemet ugy ertem h pl egyik nap mondtam neki h ne aludjon nalam.faradt vagyok,o is sokat dolgozott majd masnap.erre mondta hogy en leraztam.nem akartam vele lenni.nem szeretem mar.biztos massal akartam lenni.es a vege az lett h en kertem bocsanatot h semmi ilyesmirol nem volt szo csak szerettem vna ha kialussza magat
2019. okt. 26. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:

A párodnak vannal pszichés gondjai rendesen. Ki kéne magadért állni első körben. Pl ne kérj bocsánatot, olyanért amit nem tettél.

Amúgy nekem az az érzésem, hogy ez egy lelkileg bántalmazó kapcsolat és inkább menekülnöd kéne. Az exem ilyen volt szintén.

2019. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyre rosszabbul erzem magam..regen bnokkel jartam kavezni stb.mozi csajos delutanok.mostmar ugy erzem csak akkor vagyok nyugodt ha velem van
2019. okt. 26. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Aha, ugyanilyen érzésem volt nekem is. Lelkileg lerombolja az önbecsülésed, folyton eléri, hogy te hidd magad szarnak, fordítva nem vállal felelősséget. Tipikus éretlen nárcisztikus.

Tényleg szakíts, nem viccből mondom, hogy erősen gondold át, akarod-e ezt. Az érzelmileg bántó kapcsolatban ez a hullámvasutazás nagyon jellemző: hirtelen imád, meg kinyalja a feneked, aztán te vagy a sz.ar meg kérj bocsánatot.

2019. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De miert?melyik akkor az igazi oldala?amikor kedves figyelmes akkor ugy erzem szivbol szeret.akkor h lehet utana megis olyan rideg?
2019. okt. 26. 18:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami személyiség zavarral küzdhet. Meg pedig nagyon alacsony az önbizalma, így vár elismerést,hogy ki tudja neked mondani , hogy ne "zaklasd" már. Ez neki egy lelki erősítés, hogy igen is ő fontos valakinek. Szóval vagy gyermek kori trauma, vagy egy régebbi kapcsolat eredménye ami most van. De ahogy mondták is előttem,légy erős és tarts ki magad mellet,mert te is ilyen leszel. Ha egy kicsit rá hagyod amikor ilyen flegma és cinikus ,maradj nyugodt és ő ezen csak csodalkozni fog és sokkal hamarabb abba hagyja. Narcisztikus magatartás. Viszont jobb ha inkább békén hagyod, sajnos az ilyen ember nem fog változni a hozzáállásán
2019. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a borderline személyiségzavar általános leírása. Nem tudsz semmit tenni, mert semmi nem lesz elég és mindig ő lesz az áldozat. Addig fogja ezt csinálni, míg nem lesz új kiszemeltje, utána dob téged mint egy zsák hulladékot. Menekülj minél előbb.
2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy nem hagyod magad bántani. Ne kèrj bocsánatot, ha úgy èrzed nem jogos. Hagyd rá. Azzal hogy aszisztalsz a hülyesègeihez, csak mèg jobban mèlyíted el a bántalmazó kapcsolatot.

Majd meglátod hogy változnak a dolgok, ha nem szallsz be a játèkaiba. Valószínű, akkor kijátsza a "szakító kártyát", mert már nem fontos neked brühühü....ezeknek nem szabad bedőlni, színtiszta manipuláció.

De igazság szerint èn is azt ajánlom, hogy a szakítást fontolgasd, mert csak tönkre fog tenni. Biztos, hogy van szemèlyosègzavara.

2019. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van amikor ugymondd elegem van,es akkor minden mindegy,felveszem neki a telefont de nem vagyok annyira kedves.akkor tobbet ir tobbet hiv de azt mondja hogy flegma nyegle vagyok.pedig csak annyi h nem becezem hanem ugy beszelek vele mint barki massal.es akkor ugy latom mintha picit megvaltozna
2019. okt. 26. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!