Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég költöztem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dina Tanko kérdése:

Nem rég költöztem össze párommal ugy érzem nem vesz számba haza ér a munkahelyéröl eszik fürdik es telefonozik egesz este hozam sem szol csak ha nagyon muszalj mi az oka mit tehetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Költözz ki töle!
2019. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemtől szembe megbeszélitek, hogy te mit érzel, emiatt dühös vagy, mit szeretnél, párhuzamban ő is elmondja, hogy mit érez, mit szeretne, és konszenzusos megoldással megoldjátok ezt.
2019. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
#2 Túl egyszerű és kézenfekvő lenne beszélni a párjával.
2019. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugy birom hogy mindenki azt hiszi itt hogy szeretet beszelgetestöl alakul ki egy emberben.

Megbeszelni hogy ha hazajön legalabb vegye eszre a masikat

2019. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ezt meg kell beszélni, vagy tovább laposodik a kapcsolat és csak éltek egymás mellett... Az is lehet, hogy valami történt, valami baja van, bántják bizonyos dolgok (munkahelyen is történhetett bármi) és emiatt feszült, lehet csak fáradt, sokminden lehet.
2019. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az összeköltözéssel kezdődtek a problémák...
2019. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mennyit dolgozik? Stresszes a melója?

Beszélj vele. Öleld át.

Ha ez sem működik, akkor már nem szeret annyira.

2019. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Még lehet beszélni, de változni nem fog. Egy beszelgetestol nem lesz igénye minosegi időt tölteni a párjával.

Sokszor összeköltözés utan derül ki, hogy mégsincs jövője a kapcsolatnak.

2019. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oda bujtam hozzá , és akkor is csak telefonját nyomkodta ha fáradt akkor miert nem fekszik le és pihen ? Talán jobb lenne ennek a kapcsolatnak véget vetni ? Én is találhatnél olyant aki foglalkozik velem és ő is olyant akivel szivesen foglalkozik ?
2019. okt. 27. 16:42
 10/11 anonim válasza:
Na mit gondolsz!
2019. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!