Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb mélypont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb mélypont a kapcsolatodban, és hogyan sikerült túljutni rajta?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor rájöttem,hogy megcsal.Szakitással túljutottam.
2019. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett terhesség, ami nem volt betervezve. Orvostól orvosig jártam de elvetéltem. Úgy álltunk hozzá, hogy lesz ami lesz, együtt csináljuk végig. A párom érzelmi támogatása nagyon sokat segített. Alig egy éve voltunk akkor együtt. De azok után, ahogy láttam hogy számíthatok rá, bízhatok benne, azt gondoltam, ha megkér tuti hozzámegyek. Pár évvel később így is lett, ma már házasok vagyunk, de gyermekünk még nem született.
2019. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legutóbbi kapcsolatomban szintén egy nem tervezett terhesség volt a legmélyebb pont. Az abortusz után szakítottunk, de pár hónappal később újra összeültünk megbeszélni egy csomó mindent ezzel is kapcsolatban meg lelki támaszt nyújtott az ezt követő nehéz időkben, de másodjára is szakítottunk.


Előtte meg olyan párjaim voltak akik kisebb-nagyobb mértékben nárcisztikusok voltak. Nem ez volt a fő ok, de nem bírtam mellettük. Plusz nem haladtunk egyről a kettőre se.

2019. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt a gyerek, amikor el kellett mennie messzire a munkája miatt, csak hétvégékre jött haza. Ez rengeteg konfliktust szült, mindketten fáradtak voltunk, idegesek. Egy hatalmas veszekedéssel lett vége, kígyót-békát egymásra kiabáltunk, aztán kibékültünk. Aztán Ő végre haza tudott jönni, minden megoldódott.
2019. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt ki mellettem egy olyan helyzetben, amiben számítottam volna rá (beteg családtag). Nem kellett volna csinálnia semmit, csak türelmet tanusítani. Kidobtam.
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!