Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordult már elő valakinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő valakinél hasonló?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Feleségemmel 5 éve vagyok együtt, kisebb-nagyobb problémák ideáig is voltak de olyanok amik még úgymond "belefértek". Egy ideje (fél éve) viszont lassan azt sem tudom hogy kivel vagyok együtt. Mindenki aki megismeri azt mondja hogy milyen aranyos, házias, stb, ami így is van, egészen egy pontig. Mondhatni mostanra derült ki hogy szinte semmit nem tudok róla csak felszínes dolgokat. Mintha valami mániákus hazudozó lenne, teljesen mindegy hogy van e jelentősége vagy nincs állandóan hazudik szinte. Például nincs kedvem egy családi ebédre elmenni és olyanokat mond hogy apósom vár mert egy üzletről akarna velem beszélni vagy hogy az anyósom csinált nekem rétest, aztán persze kiderül hogy ez nem is igaz. Vagy például azt mondja hogy megy a barátnőjével kávézni közben meg látom hogy mozijegyet vett. Ezek a kisebb problémák de a nagyobbak azok hogy kiderült hogy a munkahelyén nem volt bejelentve, majd mikor az 1 évnyi TB-t rendeztem neki és átment egy másik helyre ahol állította hogy be van jelentve, megint kiderült hogy nincs. Ha elmegyünk valahova rokonokhoz "megbeszélt időpontra" útközben kezdi el hívni őket mert kiderül hogy semmilyen időpont nem volt. Már nem is akarok vele beszélni semmiről mert állandóan kiderül hogy a fele se igaz abból amit mondott. Nem tudok vele tervezni semmit mert teljesen kiszámíthatatlan, több sms-t olvastam a telefonjába ahol pontosan ezekre világítanak rá nála ismerősök,rokonok, munkaadók hogy aranyosnak tűnik az elején aztán váratlan fordulat és mindenki köré sz*rt kavar. Leülni sem tudok vele mert nem érdekli semmi, ilyen felelőtlen embert nem is igazán ismerek mint ő. Apja azt mondta próbáljam rávenni hogy menjen el pszichológushoz szóval gondolom ezek nem csak nálam kezdődtek el. A másik legnagyobb problémám hogy egy pillanat alatt csinál akkora cirkuszt a semmiből mintha megcsaltam volna vagy nem tudom. Állandóan hallgattam hogy őt nem érdeklik a szülei csak miattam beszél velük, majd miközben otthon se vagyok másnapra egy időponttal áll nekem elő hogy hova kell mennünk a családjának segíteni, majd mikor elmondom neki érthetően hogy nem tudok menni, addig csinálta a cirkuszát hogy 5 napra el is cuccolt itthonról.Egyszerűen nem tudok vele se előrébb jutni, se beszélni, semmit. 27/F

2019. okt. 28. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokabátyám felesége dettó ilyen, neki már 16 éve nem hiszem el azt se amit kérdez. Nála ez ilyen betegség hogy beképzel dolgokat. Lehet a te feleséged is hasonló.
2019. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
96%

Ismerkedni előbb kéne mint házasodni,amúgy lehet beteg,mitománia a neve.. [link]

Ismerek ilyet...

2019. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kenyszeres hazudozók sajnos. Exem is ilyen. Bele is faradtam egy idő utan.
2019. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért szokták azt mondani, hogy valakit megfelelően megismerni legalább 4 (mások szerint 7) év. Szerintem ez maximálisan igaz, ezért nem is kellene addig házasodni sem amíg ez a teljes megismerés meg nem történik.

A feleséged ilyen marad, én is ismerek néhány ilyen embert. Aki eljár pszichológushoz annál is megmarad ez valamilyen szinten. Az a te döntésed, hogy megmaradsz-e ilyen ember mellett. Én inkább azt tanácsolnám, hogy ne. Elég csak belegondolni, hogy mondjuk ha gyereket vállalnátok milyen következményei lennének a hazudozásainak és mennyire tönkre tudná tenni a család életét.

2019. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen váljatok el.
2019. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyent.Akkor is hazudik amikor tényleg nem lenne muszáj.Az ilyenek nem fognak változni.Már szinte ők is elhiszik azt a hazugságot mit mondanak.
2019. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!