Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az a jövőre nézve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a jövőre nézve nagy baj, ha inkább magam végzek önkielégítést mintsem a férjemmel szeretkezzek?

Figyelt kérdés
Nem jó a férjem az ágyban. Az élet többi területén ok.
2019. okt. 28. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2019. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Akkor nem jutott eszedbe hogy nem jo az agyban amikor még nem volt a férjed?

Eleve nem értem minek mentél hozza ha rossz a szexuális életetek.

2019. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem rossz, de voltak, akikkel sokkal jobb volt a szrx, viszont azokkal más nem működött. Ő minden másban megfelel. Korábban még valamennyire vágytam rá szexuaális téren, de mostanában egyre kevésbé.
2019. okt. 28. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy nem fog működni közöttetek. A férjed kívánni fogja a szexet, nem lehettek egymás mellett ugy hogy semmi intimitás nincs.

Beszélj a paroddal hogy mire vágysz, mit szeretnél, min változtasson. Kommunikáció nélkül nem lesz jobb a szexben!

2019. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó szex kommunikáció kérdése. Nem mondhatod, hogy minden oké ha egy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz vele megbeszélni. Ha eszedbe sem jut, hogy jelezd neki az igényeidet, hogy tanítsátok egymást, hogy segíts neki abban, hogy neked mi esik jól akkor ez egyszerűen csak egy szar kapcsolat. Néma gyereknek ugye az anyja sem érti a szavát. Ha nem beszéltek rengeteget a szexről, ha nem adtok egymásnak útmutatást, ha nem tartjátok fent a tüzet magában a kapcsolatban is akkor soha nem lesz jó a szex.
2019. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biovibrátor olcsón bérelhatő.
2019. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Néha feküdj le vele, meg elégítsd ki orálisan, utána meg mehet a maszti parti. Én is ezt teszem. Amúgy tök jól megvagyunk. Csak a szex miatt nem dobok egy amúgy jól működő kapcsolatot.
2019. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Technikailag béna, vagy egyszerűen nincs ritmusérzéke, dominanciája az ágyban? Ha volt jobb is másokkal, miért nem kommunikálsz felé, hogy miképpen jó neked? 31F
2019. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már beszéltem neki erről. Az egyik baj, hogy ő nem szeret puncit nyalni. Annak viszont örül ha én elégítem ki orálisan.
2019. okt. 28. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Pedig fényesre nyalni egy nedves, forró, lüktető puncit maga a Mennyország. 🙂
2019. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!