Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismeretség hiányában a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretség hiányában a páromra támaszkodom, de úgy érzem, hogy sok vagyok számára?

Figyelt kérdés

Költözés és munkahely váltás miatt nem ismerek senkit, így még több időt szeretnék a párommal tölteni, de úgy érzem ő kevésbé velem.

Azt mondta álomvilágban élek,ha azt gondolom, hogy mindig a kezemet fogja.

Szarul esett, mert nem ő nélkülözi a családját, barátait, a régi kollégáit.

Igyekszem ezen felülkerekedni, ismerkedni.. de 30hoz közel nehezebb dolog.

Arra gondoltam, hogy eljárok edzeni, és talán ott kicsit tudok ismerkedni(lányokkal), akikkel később kitudnék mozdulni.

Magányosnak érzem magam, és lassan belehülyülök.

Ti mit tudnátok tanácsolni ebben a helyzetben?



2019. okt. 28. 19:50
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
44%
Magányos vagy pedig van párod? Nem lenne jobb szakítani? Biztos nem adtam volna fel a fosért az életem,ha még belém is rúg a másik miközben mindent feladtam érte...
2019. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Igaza van az első hozzá szólonak
2019. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
68%

Mindenképpen lépned kell az új ismerettségek kialakítása ügyében.


Exem hasonlóan hozzámköltözött...hát kb 1 év alatt megette a magány a lelkét.


Moccanj, csinálj programokat, párodat is nyugodtan vond be,

szerintem nem fog nemet mondani, ha kicsit is normális.

2019. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Az edzés jó ötlet, de el kell, hogy keserítselek ott is nagyon nehéz valakivel barátnős viszonyt kialakítani. 30-hoz közel valahogy már senki sem olyan barátkozós. De ha már kimozdulsz és leedzed a feszültséget az is nagyon jó.
2019. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a reakciója elég gáz. Lehetett volna ezt normálisan is... Inkább ezen gondolkodnék el.
2019. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hétköznap nem igazán mozdulunk ki, mert későn ér haza.

Meló után lefoglaltam magam mindig takarítással,főzéssel.. de már ez is kezd unalmassá válni, lassan takarítónőnek érzem magam. Pedig szeretem mindkettőt csinálni.

Hétvégén sokszor van az, hogy pihenni szeretne, vagy a laptopjáról itthon melózik. Kimozdulunk igazából, de nem túl sokat. Pár órára. Lehet én kombinálom túl,hogy 7napból csak pár órát szán rám, ami minőségi idő. Nekem ez kevés. Pedig nem vagyok nagy igényű. Próbáltam ötletként feldobni, hogy szerda esténként tartsunk masszázs estet. De elutasította, szerinte jobb, ha spontán történik.


Nem tudok sajnos mindig hazajárni a családomhoz, a munkarendem és a távolság miatt. :( pedig nagy igényem van a társaságra és a szeretetre.

Ez később csak rosszabb lesz?

2019. okt. 28. 20:26
 7/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Bejárónőnek mentél oda,mert nem tűnik ugy mintha másra kellenél,kimozdulni nem akar veled, hozzád érni se kifogás kifogás.. Én hazamennék inkább. Kár volt feladni mindent..
2019. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha így áll a dolgokhoz akkor beszélj vele, ha nem változik semmi akkot menj haza.
2019. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez később csak rosszabb lesz? - arra merget vehetsz hogy igen!

:(

2019. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!