Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne foglalkozzak ezzel a dologgal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne foglalkozzak ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Hat hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nem rég beszélgettünk arról, hogy ki mit gondolt akkor, amikor egymásra leltünk. Én első látásra beleestem, mintha még tini lennék, ő azonban nehezen kezdett el kötődni. Elmondta, hogy az első hónapban alig voltak érzelmei az irányomba, nem is tetszettem neki úgy különösebben, a szexet élvezte csak velem. Mostanra kialakult már nála is szerelem, de nem tudom hová helyezni ezt, mert rosszul esett az, amit mondott. Megkérdeztem, hogy akkor miért jött velem össze, arra érdemben nem tudott válaszolni. Úgy érzem, hogy csak úgy, különösebb ok nélkül lett a barátnőm, hogy nem talált jobb pasit nálam, és később simán lelhet. Összezavart ez, kicsit bizalmatlan vagyok vele szemben, mert az elején is olyan nyájasan viselkedett velem, mint most, amikor már elvileg szeret.
2019. okt. 28. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy értelmes pasi halomra dugja a nőket, nem foglalkozik ilyen maszlagokkal, mint te.


Ha a római korszakba éltél volna, eladtak volna gladiátornak, hogy tanulj meg férfiként viselkedni.

2019. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem a Római Birodalom állampolgárai vagyunk. Azt meg ne te dönts el, hogy férfi vagyok e, vagy sem.
2019. okt. 28. 21:38
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha mostanra beléd szeretett akkor nincs gond. De ha még most is csak kedvel és veled van mert nincs jobb akkor azon elgondolkodnék egy kicsit.
2019. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

#2


Sajnos, hogy nem. :)


De te már a görögöknél sem bírtad volna. Szerencséd volt, hogy ide születtél.


Nem vagy férfi. Az amerikai fundamentalista feminizmus terméke vagy, tipikus "lányos pasi".


Még Lil Pump-ban is töbv férfiasság van, mint benned. Az a srác legalább tud laza lenni.

2019. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

#1 Az értelmes férfinak van annyi bátorsága, hogy szerelembe essen. Annál gyerekesebb nincs mint amit te leírtál. Random nőkkel dugni nulla munkával nem nagy kunszt, a gyenge vagy lelkileg sérült, szeretethiányos egyének szokása. Fenntartani egy párkapcsolatot na az már valami, ahhoz már férfinak és értékesnek kell lenni.

Kérdező neked meg annyit tudok mondani, hogy én is így voltam a (mostmár) férjemmel. Először nem tudtam azt elképzelni, hogy szerelmes legyek belé vagy vonzódjak hozzá. Nyilván én is kis cuki kedves voltam vele mert azt tudtam, hogy nagyon jó ember. És aztán mégis megjött a hatalmas rózsaszín köd ami azóta is tart. Van, hogy tényleg meg kell ismerned egy ember belsőjét ahhoz, hogy elvarázsoljon. De ez nem azt jelenti, hogy ez a szerelem kevesebbet érne.

2019. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5


A történelem során soha nem létezett olyan "férfi-értelmezés", amelyet te képviselsz. Az érzékeny pasi néhány évtizede - különösen az utóbbi 20 évben - jött be a divatba a feminizmus hatására, amely úgy próbálta kiharcolni az egyenlőséget, hogy az asztal verés mellett a férfiakat is igyekezett átformálni. Egy párkapcsolarot ebben a világban létrehozni nem nagy dolog, (az emberek 90%-a abban él). Halomra dugni a nőket a nagy dolog, mert azt csak nagyom kevesen tudják megtenni. A 21. század elején ugyanis már a tini ribik sem dugnak akárkivel. Ha nem hiszed, tegyél egy kört a siófoki Plázson.

2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó, kedves 49%-os.. Nem szoktam off topic lenni, de most megosztok veled egy fantasztikus történetet, egy történelmi dolgot. Ha Rómával és a görögökkel tisztában vagy talán, akkor valamelyest ismered a 20. századi történelmet is. Egy lengyel származású szovjet tábornok a főszereplő, bizonyos Konsztantyin Rokosszovszkij. Halált megvető bátorsággal harcolt a polgárháborúban, majd megjárta Sztálin legkeményebb börtöneit, ahol majdnem halálra verik. Aztán kiengedik, és a világháborúban Zsukov és Konyev mellett ő, aki visszakergeti a németeket Berlinig. Na, de a sztoriban a csattanó, hogy a feleségétől félt, nehezen tudta meghódítani. Félénk volt a nőkkel szemben, míg a harctéren nagyon bátor. A nőktől én sem félek, sosem volt gond a csajozás, ez most egy kicsit eltántorított. Bizonyára, ha olyan beállítottságom lenne neked, akkor nem okozna ez a szituáció problémát, de én sajnos valahogy túlfejlődtem agyilag az állati szinttől, te nem. Ha már személyeskedünk, akkor hát na, adjuk meg a módját. Egyébként, ha ekkora férfi vagy, a dugáson kívül valamit feltudsz mutatni? Mondjuk karrier, sport, akármi?
2019. okt. 28. 22:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm!
2019. okt. 28. 22:03
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Rokosszovszkij azért biztos nem jött volna ide GYIK-ezni. Te meg egy ilyen problémát sem bírsz megoldani. Ez a nem mindegy.
2019. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, szerintem a te szerelmed nem volt igazi szerelem. Megtetszik az, ahogy kinéz, az egy dolog, na de ez messze nem szerelem.


Megismer, megszeret... ez az igazi. Téged szeret. Te csak azt, ahogy kinéz.

2019. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!