Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit nem tudok tenni a mániákusan babusgató, anya pici fia kapcsolat ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos kifogtam egy anyuci pici fia férfit magamnak másfél éve. Alapjáraton nagyon jó ember a párom, nemsokára tölti a 20at. Az anyós viszont annál inkább bőraláfészkelő féreg ha lehet ilyet mondani. Amikor megismerkedtem a párommal, még középiskolás volt, és már az első találkozásnál észrevettem hogy itt valami nem stimmel az anyukával. Még vele él, de amit az anyós művel az beteges. Hogy említsek pár példát: anyós bejön párom szobájába, ahol kettesben pihenünk az ágyon, odabújik párom mellé és elkezdi csikizni. Páromra főz, mos, takarít, még egy szendvicset sem hagy hogy elkészítésen magának, nemhogy még házimunkát végeztessenek vele. Párom főiskolás, elszeretett volna menni dolgozni hogy a talpára álljon egy kicsit, de az édesanya nem engedte neki, mondván hogy mi baj van azzal ha ő pénzeli, lesz még elég ideje dolgozni. Valamint ha elmer menni munkát keresni, nagyon ki fog akadni. (20 évesen) . Anyós a páromat kicsimnek, Kismakinak nevezi állandóan. Párom még most is úgy viselkedik mint egy alsó tagozatos kisfiú, sokszor kértem már, említettem neki hogy álljon a sarkára, de nem történt semmi. Valamint hozzátenném semmilyen saját döntése nincs az életében, anyuka döntötte el hova megy továbbtanulni, anyuka vett egy lakást szemben a mostanival hogy majd ha elvégzi a fősulit oda fog költözni, és mire hazaér a munkából ki lesz takaritva, meg lesz főzve neki otthon, de a mai napig ő veszi neki a ruháit is. Szülőkkel megy mindig nyaralni, ha nálam van mindig hívogatják, vagy írogatnak neki. Szerintem ez már tényleg a mániákus határán áll, nem csak az anya de a párom részéről is. Nem normális. A párom szerintem élvezi ezt az egészet, hogy a semmiért cserébe megkap mindent. Sajnos az utóbbi időben annyira az agyamra ment az egész családjuk, az hogy az anyja nem csak őt, de a kapcsolatunkat és engem is manipulálni akar, hogy mindenbe beleszól, és hogy a fiát állandóan ellenem uszítja. Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, van e valaki akinek ezt sikerült megváltoztatnia, bármi érdekel. Nem fogom sokáig bírni már, szeretem a párom de ettől a gyomrom felfordul.

2019. okt. 28. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek szemszögéből tök jó, van egy háziszolgája.


Anyuka valószínűleg olyan kattant, mint a néni a Rekviem egy álomértből.


Te viszont menekülj el onnan.

2019. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
96%
Menekülj,ne várd meg h a hitvesi ágyba is befeküdjön közétek,ezek a nők betegek,csoda h az apa még nem lépett le.. Ha mégis maradsz borítékolom h anyapótlék cseled leszel,de az igazi első számú nő Anyuska lesz neki.. Öreg róka vagyok,ez beteg dolog....
2019. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan mire vársz?
2019. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2019. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fiának kellene ellene tenni, de amint látható, nem fog tenni semmit sem.Neki ez így tökéletesen megfelel.Ez veszett fejsze nyele kérdező.Én nem lettem volna vele még fél évig sem.
2019. okt. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Lehet,hogy változik ez a helyzet ha a pasid végez a fősulival és elmegy dolgozni. Nem biztos, de lehet.

Én is anyu/ka vagyok,egyedül neveltem a gyerekemet. És igen, én se akartam,hogy elmenjen dolgozni. Neki is van barátnője gimis korától, mai napig együtt vannak, már együtt is élnek, tőlem természetesen függetlenül. Nem szólok bele az életükbe, annak ellenére sem,hogy a lakást, amiben laknak, nagyrészt én finanszíroztam.


A fiam magánszférájába sosem avatkoztam bele,de mindig jó kapcsoalt volt közöttünk és sokmindent megbeszéltünk. Az elhelyezkedésébe segítettem, úgy,ahogy előtte is átbeszéltük merre is menjen továbbtanulni.


Amíg nem kezdett el dolgozni Ő is tűnhetett anyuka pici fiának, bár nálunk szó sem volt arról,hogy ne végzett volna itthon el minden férfimunkát, és ne állt volna helyt a suliban.

Egyszerűen csak azt akartam,hogy ne fizessünk tandíjat,ezért biztattam arra,hogy tanuljon és mellette ne dolgozzon.


Beszéld át ezt a barátoddal, és akár egy lépést tehetsz a szülő felé is, ha a pasid ezt nem teszi meg. Beszélgess el Vele arról,hogy Te nem szeretnéd azt,hogy ennyire szoros kötelék álljon fenn, ami nagyon nem lesz természetes ha összeköltöztök, közös életetek lesz.


Ha nem látsz esélyt a változásra, vagy nem is akar változtatni, és Te ezt nem tudod elfogadni, akkor most szakíts.

Hozzáteszem: mi pl. megbeszéltük,hogy tisztes távolban leszünk egymástól, szó sincs arról,hogy a szomszédba költözzek, ahogy már most is távolabb, de elérhető távolságban, élnek.

2019. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is reménytelen.

Én voltam hasonló férfival, nem változott semmit. Azt hittem, a távolság meg fogja javítani. Amikor elköltöztünk, tőlem kezdte elvárni, hogy kényeztessem úgy, mint az anyukája, meg beszólogatott nekem is, pont, mint az anyjának. Mindeközben persze folyamatosan ment anyuval a búgás a telefonban, én sosem tudtam olyan tökéletes lenni, mint anyu. Meg olyat főzni se. Szerencsére már csak ex.

2019. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó előtti kommentelő, én teljesen meglennék vele ha itt is ilyesmi lenne, mint amit leírtál. De sajnos ez annál inkább a “csak az enyém senki másé” az anyuka részéről mint a kompromisszum kötés. Ha az eszemre hallgatnék rögtön ott is hagynám őket, de a szívem sajnos még nem engedi. Ha ez így folytatódik akkor nyilván nem lesz más választásom. Bármilyen választ véleményt szívesen olvasok még!
2019. okt. 29. 11:45
 9/10 Savlekotő ***** válasza:
Gyerekkel nehezebb lesz lelépned keresni normálist,és borítékolom te meg ha lesz gyerek,/ek fele annyira lesztek fontosak mint anyuka..
2019. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha az eszemre hallgatnék rögtön ott is hagynám őket, de a szívem sajnos még nem engedi. Ha ez így folytatódik akkor nyilván nem lesz más választásom. "


Tehát még reménykedsz abban a csodában, ami sosem jön el.

Nézd kérdező, előfordulhat(ritkán), hogy a pasi előbb-utóbb rájön, hogy ez így nem lesz jó.Főleg, ha már a 15. nő lép le mellőle emiatt, de melletted biztosan nem fog rájönni.Általában az ilyen anyuci pici fia típusú hímnemű mindig az marad, még az anyja halála után is.

Szóval várhatod a nem létező csodát, de akkor ezek szerint tengernyi időd van arra, hogy elpazarold egy ilyen sehová sem vezető kapcsolatra.

És nem a szíved nem enged, hanem te saját magad nem akarsz lépni, pedig pontosan abban a szituban vagy, amiben pozitív változás nem lesz soha.

2019. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!