Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a mérgem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a mérgem? Pasim az exével.

Figyelt kérdés

A barátomra ráírt az exe, hogyha van kedve igyanak meg egy baráti kávét. Mondtam, hogy nem örülnek ennek,de mégis elment. Mondom jól van, de ne vigye haza a kocsijával.

Megtörtént a találkozó, majd felhívott a párom. Elmondta, hogy hazavitte a kávé után, mert mèg tartott a találkozó, majd kiderült, hogy még a lánnyal és a tesóival tököt is faragtak...ott maradt.

Szerintem ez nem normális, egy ilyen program meghitt....



2019. okt. 28. 23:50
1 2
 1/12 Savlekotő ***** válasza:
80%
Talán ezért nem kéne kapcsibol kapcsiba ugrálni..
2019. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám,hogy akkor engem hagyjon is békén a továbbiakban. Ez nagyon gáz dolog volt amit művelt...
2019. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Jogos a mérged.
2019. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Engem mar azutan nem ert volna el, hogy visszairt az exenek, anelkul hogy egyaltalan lebeszelt volna vele barmi programot is. Nemhogy meg tovabbi lehetoseget adjak neki, hogy megalazzon, nincs idom a multbeli puncira ragadt hulyekre.
2019. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Azt képzeld el mikor az exe megkérdi tőle, hogy tud-e maradni vagy téged ez nem fog-e zavarni, erre a csávó azt mondja: “Hagyjad már a fszomat érdekli, mert ő mondja meg mit csinálok vagy mi?” Megvárod míg megcsal vele vagy ma kidobod.
2019. okt. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Jogos a felháborodásod. És akkor most tedd tiltólistára az expárodat. Aztán majd valamikor lehet elvisz kávézni.... nem is értem egyesek mit képzelnek. Az ex azért ex,mert lezártuk. Nem találkozgatunk,nem kávézgatunk,nem megyünk családi programozni,mert ex. Én a gyerekem édesapjával,a volt férjemmel nem járok kávézgatni,pedig itt azért a közös gyerek miatt kicsit komolyabb a kapocs
2019. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Jogos, de továbbmegyek. Lehet, h pont szakitoszandekkal csinálta. Már régóta szakítani akart, csak lehet ő is az a gyáva típus. Ezért inkább valami "rosszat" csinál, amit utána bevall, bízva abban, h akkor bekovetkezik szakítás.
2019. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Mióta vagytok együtt?
2019. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez nagyon gáz a párod részéről. Megindokolta, hogy ezt így miért kellett kitolnia az idiotizmus kategóriáig?
2019. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az indoka az volt, hogy még tartott a találkozó és ez egx jó program. Nem gondolta, hogy probléma. Meg amúgy nem is nevezhető exnek, mert anno csak a csókig jutottak.
2019. okt. 29. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!