Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első hullámvölgyem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hullámvölgyem a párommal, tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves lány vagyok, másfél éve van kapcsolatom. Mindkettőnknek első komolyabb kapcsolat.

Voltak viták, veszekedések, de mindenből tanultunk és egymás mellett fejlődtünk.

Viszont elérkezett egy olyan hullámvölgy a kapcsolatunkba, ahol megijedtem. Nem velünk van a gond, borzasztóan szeretjük egymást.

A párom két hónapja mondott fel, egy ideig a spórolt pénzét élte fel, majd elkezdett melót keresni ezerrel. Konkrétan egy hónapja küldözgeti az önéletrajzát minden nap 2-3 helyre, és egyetlen egy helyről hívták csak vissza. Az se jött össze végül.

Érettségizett, fiatal, ápolt külsejű, irodai munkát szeretne, mert az előző munkahelyén fizikai munkát végzett és kicsinálta.


Tehát két hónapja nem nagyon hívják, pedig minden nap rettentően várja, kezd elfogyni a pénze, iszonyat stresszes és szomorú emiatt, én amiben tudtam segítettem neki. Csináltam róla új képet, kicsit átírtam az önéletrajzát, kis tapasztalatot kamuztunk bele, így se megy. Pedig tényleg küldi, szoktam látni, az orrom előtt csinálja.


Ez kezd rámenni sok dologra, szexre, hangulatra, mindenre szinte. Semmihez nincs kedve, és lassan pénze se. Egy darab sz*rnak érzi magát, semmi önbizalma.


Én igyekszem mindenben támogatni, lelkesítem, motiválom, bújok, főzök, ha szex van maximálisan rá koncentrálok, hogy kieressze a gőzt, programokra elviszem néha, mert megeszi az otthonlét a lelkét is...


Mit tehetnék még? Türelmes vagyok, mert tiszta szívemből szeretem, de annyira szeretném, ha már vége lenne ennek az egésznek :( szeretném boldognak látni...


2019. okt. 31. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat oszinten szolva a helyeben inkabb valami hasznalhato vegzettseg keresese iranyaba mozdulnek el, mert az hogy valaki erettsegizett, az manapsag kb. annyi mintha azt mondanad, hogy 'pedig van 4.osztalya'. Kezdjen magaval valamit, mi erdekli, mert egy szal erettsegivel hiaba van apolt kulseje irodai munkaert nem fog labdaba rugni. Ezert is nem hivjak vissza. Talalja meg ami erdekli, mert otthonulestol es attol hogy szamara elerhetetlen helyekre kuldozgeti az oneletrajzat, semmi nem fog tortenni. En a helyedben erre probalnek neki ravilagitani es ilyen iranyba probalnam mozditani ot.
2019. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A holtidőben elmehet esetleg egy gyorsétterembe dolgozni, az könnyű fizikai munka. Nem gonoszságból írom, de oda tényleg lenne lehetősége, amíg jobbat nem talál. Hátha még a munkatársak is jófejek lennének, építi a kapcsolatait, hátha ajánl valaki neki jobb helyet.
2019. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is elmennék addig gyorsétterembe amíg nincs jobb, muszáj valamit kezdeni, mert nem lesz miből fizetni a számlát. Illetve tovább kéne tanulni, ha irodai melót akar, kell a diploma.
2019. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Fiatalok esetében 2020-ban ez annyira jelentéktelen probléma, hogy te lehet csak provokálni akarsz minket.

Ahogy már írták, lehet tanulni jó szakmákat, ki lehet nézni külföldre is pár hónapra. Sokat fejlődnétek, élnétek kicsit, mert nagyon be van szűkülve a komfortzónád, ha ennyire tanácstalan vagy.

Ez minden vagy van egyéb gond is? Meghallgatunk.

2019. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4-es, nem tudom mi volt az, ami ennyire triggerelt nálad, hogy ilyen stílusban tudtál csak megszólalni, de őszintén sajnálom. Neked jelentéktelen probléma, tök jó, akkor miért foglalkozol vele, miért írtál ide?:) Biztos vannak jobb kérdések is, ahol várják a Te hozzáértő, bölcs tanácsodat a komoly gondokra.
2019. okt. 31. 15:16
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem úgy értette a #4-es, hogy mivel még a párod fiatal, nincsenek gyerekitek stb, ezért még képes a változásra, ott van benne a sok lehetőség, hogy elvégezzen egy OKJ-t, vagy valamilyen egyetemi szakot levelezőn munka mellett, vagyis még ki tud törni ebből a ,,csak érettségim van, nem elég sehova" dologból.
2019. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Azért az okj nem 10 fillér.
2019. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Hany nyelven es milyen szinten beszel a parod? Esetleg szoktak lenni ilyen ugyfelszolgalatos munka nyelvvel.
2019. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarlak elkeseríteni, de különösebb vègzettsèg nèlkül nem fog irodai melót találni. Mèg ha van is olyan ahová megfelelne, mert nem igènyel nagyon semmit, akkor is inkább nőket alkalmaznak rá.

Èn is a gyorsèttermezèst javasolnám. Oda biztosan felveszik, ès legalább lesz pènze megèlni, meg esetleg átgondolni mit is szeretne, elvègezhetne valamilyen okj-t, nyelvet tanulhatnak, ès akkor kèsőbb jobb esèlyekkel indul az irodai munka terèn.

Ès azèrt mostanság már nem olyan rosszak a fizetèsek a vendèglatasban, ott ahol èn dolgoztam anno mekiben, most nettó 180 a kezdő, ès ebben mèg nincs műszakpótlèk.

Vègzettsèget nem igènylő irodai munkánál se kapna ennèl többet.

Vagy esetleg kereskedelem, Lidl, Aldi, ott is jó a kereset, ès az is könnyebb fizikai munka, ès oda is mindig keresnek embert. Esetleg oprerátori állások, amik nem olyan megterhelő, mint ahol korábban dolgozott.

A jelenlegi helyzetèben irodai munkára minimális esèlye van, úgyhogy èn ebbe az irányba mozdítanám el, hèzagtöltőnek megtennèk, ès közben meg kèpezze magát tovább.

2019. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Bakker! Már általános iskolából egy középfokú nyelvvizsgával jönnek ki a gyerekek. Egyébként meg a mai Magyarországon annyi munka van, hogy bárhova megy az ember, mindenhol hiány van. 20 évesen meg ne legyen már büdös a munka, főleg amikor szorult helyzetben van.


Amikor én voltam huszonéves, pont fordítva volt minden. Mindenhol teltház volt. Volt amikor konzervgyárban melóztam, volt amikor szórólapoztam. Ma már van 3 diplomám, van főállásom, vállalkozásom, feleségem, 1-2 ház és lakás, autó, hobbi. Na jó hitel az nincs! :)


Én elsüllyedtem volna szégyenemben a pasid helyébe, ha a jelenlegi feleségemnek előadtam volna a hattyú halálát.


Kérdező! Te sem láttál még férfit, azt kell hogy mondjam, sértés nélkül. Gyerekek vagytok még.

2019. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!