Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha vannak lány barátaim is miközben párkapcsolatban élek? 33F

Figyelt kérdés
Nekem van egy lány akivel 17éve barátok vagyunk.16 éves korom óta. Már 14éve más városban lakunk de telefonon tatjuk kapcsolatot. Nem minden nap beszélünk inkább csak pár hetente. A barátnőmet akivel fél éve vagyok együtt ez nagyon zavarja. Azt akarja, h tiltsam le. Én elvből nem akarom.Egy másikat már letiltott ami 10éves baráti kapcsolat volt.
2019. okt. 31. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Nekem több mint 10 éve egy srác a legjobb barátom. Szerintem ha olyan emberrel leszek együtt, akivel tényleg együtt kell lennem, őt nem fogja zavarni.
2019. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem gáz. Viszont valamelyest èrthető a reakciója, fèrfi-nő között ritkán van tisztán barátság, általában az egyik többre vágyik. Lehet, hogy már korábban megütte a bokáját ilyen barátsággal kapcsolatban, azèrt ilyen ellensèges.

De lehet, hogy túlzottan kontrollmániás. Ezt neked kell tudnod, èrzèkelned.

2019. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor a barátnődet kell lecserélni nem a barátokat. Normális nő nem hisztizik tizen éve tartó barátságok miatt. A barátnőd betegesen féltékeny és uralkodó. Dobd ki mielőtt mindenkit elmar mellőled. Ilyen nővel nem szabad együtt lenni, és ezt nőként mondom.
2019. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Én nem maradnék olyan mellett, aki ki akar sajátítani, meg a barátaimtól eltiltani.

Ez egyrészt birtoklás, másrészt a bizalom hiánya. Egy több, mint 10 éves barátságot meg pláne nem szakítanék meg egy pár hónapja ismert valaki miatt. Egyáltalán, hogy is betődhet fel ez, mint opció??

2019. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj ezzel, természetesen lehetnek ellenkező nemű barátok. Szerintem én is kiborulnák, ha az egy szem fiúbarátom megtiltaná a párom.

Ismeri a barárot, szoktak külön ők sörözni is menni, szóval tudja, hogy nincs mitől félnie.

2019. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mutatod őket be egymásnak?

Hátha akkor megnyugodna a barátnőd.

2019. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, amit a barátnőd csinál, az baromi gáz.


Akkor még talán megérteném a féltékenykedést, ha mondjuk valami ex lenne, akivel nemrég szakítottatok, vagy ha naponta órák hosszat beszélnétek, de így konkrétan semmi oka nincs aggódni. Semmi. Mert gondolom, ha 17 éve vagytok barátok, akkor már összejöhettetek volna, ha össze akartatok volna. És 17 év után nem most fog bevillanni az isteni szikra, hogy te kapcsolatba kerültél.


Egy egészséges kapcsolatban mindkét félnek van saját élete, saját tevékenységei, saját kapcsolatai, és teljesen normális az, ha ezeket a kapcsolatokat ápolni akarja. Az egészséges partner meg támogat a kapcsolataidban ahelyett, hogy szabotálná őket. Vigyázz ezzel a lánnyal, kérdező, mert az ilyen "eltiltom a barátaitól" kezdetű kapcsolatoknak nagyon ritkán van jó vége...

2019. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem gáz, de a másikért szégyelld magad!

Az ember társas lény, nem pedig tulajdona egy másiknak.

2019. nov. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

nagyon gáz h ezt hagyod ...

ülj le vele és mond meg h miatta nem fogsz egy ilyen barátságot letiltani

szal vagy felnő vagy útilaput kap

2019. nov. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit, de ha nincs semmi titkolnivalo es barmikor megmutatnad a parodnak a telefonodat akkor nem.
2019. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!