Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják sokan, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, ha egy nő "jó asszony" akkor mindenféle anyagi javat megérdemel?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már ezt "megérdemli azt a BMW-t a férjétől", "megérdemli azt a nyaralást", "megérdemli az új kocsit"... Miért kell földi, anyagi javakkal elhalmozni azért, mert hűséges, jó anya, jól főz stb...?
2019. nov. 1. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak úgy mondják,nem az a nő kap aki megérdemli,hanem akinek a férje megengedheti magának,hogy drága ajándékokat vegyen a nőjének.
2019. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Miután a párapcsolat 2 emberről szól, úgy gondolom, mindkét fél tegyen a másikért. Ki így, ki úgy. A többit meg gondold át...
2019. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Ha kiharcoltátok az egyenjogúságot én is 40 év munkaviszony után nyugdíjba akarok menni.
2019. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Istenem! Hányan vesznek ebben az országban új BMW-ét? Meg miaz, hogy jól főz. Csak az ő dolga a házasság? Csak a férj keres? Vagy mi van? Neked az ismerőseid mind jól menő, milliomos vállalkozók otthon ülő feleséggel?
2019. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem mind, de sok ilyen van és nem csak az ismerőseim körében, hanem olvasom is több helyen.
2019. nov. 1. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Jah, biztos. Úgy látszik eben az országban mindenki milliomos :D
2019. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert a minőségi autó, óra, nő,... pénzbe kerül!

És nem csak egyszeri kiadás, hanem folyamatosan gondozni, ápolni kell.


Ne költs a nődre, de aztán ne csodálkozz ha lelép, vagy eligénytelenedik...vagy csak évi 1 szex lesz.

2019. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Attól függetlenül, hogy számomra elég taszító ez a családmodell még megértem. Én nem gondolom pozitívnak azt, hogy a férj a kisujját se mozdítja otthon és a nőre szakad minden aki ráadásul még anyagilag se tudna megállni egyedül a lábán, maximálisan függ a férjétől. Szerintem ez a mai világban hatalmas felelőtlenség, a férfi részéről pedig lustaság.

DE ugyanakkor az a természetes, hogy egy kapcsolatban kölcsönösen mennek a dolgok, mindenki egyenlően tesz bele. Hogyha a nő az ő 50%-át házimunka, gyereknevelés szintjén rakja bele és ilyen téren rak mindent a férje alá akkor szerintem is az a minimum, hogy a férfi az ő 50%-át anyagiak szintjén rakja bele és ilyen módon rak mindent a feleség alá.

2019. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szoktam ilyen BMW kategóriás tételekkel dobálózni, de ha veszek valamit a kedvesemnak, azt azért tesze, mert nyilván megérdemli. Ha beleférne a BMW, akkor azt is.

Miért? - hát, mert tényleg megérdemli :D

2019. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Miért vesznek egy gyereknek ajándékot?
2019. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!