Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatosok! Nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatosok! Nektek is félreértéseket okoz az üzengetés?

Figyelt kérdés

A) Sok a félreértés de a kapcsolat nem romlik emiatt


B) Vitákat is szül.


C) Nem jellemző.



Vagy a kapcsolat elején még igen kesőbb jobb lett? Mikir lett jobb a helyzet?


2019. nov. 1. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi extrém ritkán üzengettünk, max napi 1-2 sort és inkább Skypeon beszéltünk pár órát hétvégente. Szerintem pont ezért nem volt semmi vita vagy félreértés köztünk. Nekem a chat arra való, hogy gyorsan üzenjek valamit, ami nem sürgős és nem fontos, beszélgetésre alkalmatlan és elég kapcsolatromboló. Kinek mi.
2019. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érthetően kell fogalmazni, és akkor nem lesz gond. :)
2019. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor még távkapcsolatban éltünk, ritkán üzengettünk. Este Skypeon beszéltünk mindig. Napközben volt pár üzenetváltás. Félreértés sosem volt, mert mindketten tudunk szöveget értelmezni. Pedig nem is az anyanyelvünkön kommunikáltunk (én akkor még nem beszéltem az övét, csak az angolt, ő meg nem tud magyarul)
2019. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz, amikor minden egyes szót grammra ki kell mérni.
2019. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz. Mégis min tudtok összeveszni így?
2019. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!