Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bántó?

Figyelt kérdés
Azt mondta a párom hogy ez többet ér amit irántam érez mint bármilyen szerelem ami elmúlik. Tehát szeretettel szeret nem szerelemmel. Hozzáteszem 10 éve vagyunk együtt. De akkor is ez szerintem bántó hogy nincs szerelem részéről.
2019. nov. 1. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted bántó, szerintem normális. Nekem ne hazudja senki, hogy 10 év után is ugyanabban a rózsaszín hormonfelhőben van mint az első 2 évben, mert ez biológiailag is lehetetlen.
2019. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is teljesen normális. A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.


A hiba benned van!

Nehogy elvárd már, hogy 10 év után is szerelem legyen, mint az első pár napban.

2019. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%

Én is 10 éve vagyok a párommal, nekem ez szakítóok lenne. Persze, halványul a rózsaszín köd, átalakulnak az érzelmek de NEM langyos, emberi szeretetté. Ahol csak ennyi marad az nem egy jó kapcsolat és az az igazság, hogy nem is lesz tartós. Ahol a szerelem teljesen elmúlik ott nagyon hamar jön majd a félretekintgetés.

Nekem az is gyanús, hogy a párod részéről soha nem is volt szerelem, akkor nem így fogalmazott volna. De teljesen mindegy, egy olyan kapcsolat ahol a szerelemnek nyoma sincs nem lesz sajnos működőképes. Megpróbálhatjátok visszahozni az érzelmeket de ha a párod szerint ez így teljesen rendben van akkor nem tudsz vele mit csinálni.

Nyilván a te döntésed, hogy jó-e neked egy langyos kapcsolat ahol a párodat már csak barátság fűzi hozzád. Én biztosan nem elégednék meg ennyivel, mi meg is beszéltük a párommal, hogy ha nem lesz szerelem nem leszünk együtt. A legnagyobb hülyeségnek gondolom, hogy a szerelem elmúlik, én személy szerint sokkal szerelmesebbnek érzem magam mint 8-10 évvel ezelőtt. Az sem igaz, hogy a rózsaszín köd teljesen elmúlik. Átalakul a szerelem de nem egy baráti szeretetté hanem egy sokkal komolyabb, mélyebb szerelemmé ami egy teljesen már érzés mint amivel egy barátot vagy egy nagyon jó embert szeretsz.

2019. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem bántó, hanem így működik a világ.

A szerelem átalakul.

Én nem hiszem el, hogy 10 év után remeg a gyomrod, ha ránézel, és mindent elhajítasz a kezedből, ha ő ír üzenetet.

Pont annyira reagálsz rá gyorsan, mint a barátnőd üzenetére.


A szerelem átalakul, és én is pont ugyanígy mondanám: az, ami később van, többet ér.

2019. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántó ez egyáltalán. Tedd fel magadnak a kérdést. Te ugyanazt érzed, mint amit a kapcsolatotok első 2-3 évében? Nem hinném.
2019. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
#3: emiatt szakítani??? Hisztis p*csa
2019. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van amikor azt mondja szerelmes van amikor azt hogy amit érez a szerelem egy formája. Neki klasszikus értelemben a szerelem ami a kapcsolat elején van.
2019. nov. 1. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Akkor más a szóhasználata csak. Aki azt mondja, hogy 10 év után is pont ugyanazt ugyanúgy erzi, az hazudik. Esetleg magának is.
2019. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor csak szimplán rosszul fejezi ki magát vagy az adott helyzetben az érzelmi túlfűtöttség beszél belőle. Alapjáraton már biztos, hogy nem azt érzi mint az elején. De tényleg.. ezzel semmi probléma sincs. Nehogy fennakadj ezen ha jól működik a kapcsolat.
2019. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
14 éve vagyok házas, imádom a férjem. Szeretem a mai napig. De az, amit az első pár évben éreztem (a szerelem), az már nincs. Nincs az a kezdeti lángolás, de helyette van egy sokkal mélyebb szeretet, ami erősebb mint a szerelem, ami valóban elmúlik vagy így vagy úgy.
2019. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!