Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Minden ruhája ki van mosva, csak és kizárólag a boxerek vannak még vissza.(tegnap már nem tudtam hova teregetni őket) Ma nincs neki már tiszta és nagyon durván beszélt velem, jelenleg haragszik és sérteget. Csak én gondolom úgy hogy ez nem helyén való viselkedés?
2019. nov. 2. 09:55
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
80%
Hàt...mivel én alsó nélkül is simàn kimozdulok hazulról, így én nem csinàlnék belőle ügyet. Amúgy minden rendben köztetek? Nincs elhallgatott sérelem?
2019. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen igaza van. Nem akkor kell mosni, mikor már az utolsót veszi fel, hanem jóval előtte. Plusz azért is, mivel hideg van, és emiatt nem egy nap alatt fognak megszáradni. Tehát se ma, se holnapra nincs fehérneműje. Neked ez hogy esne fordított helyzetben?
2019. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy a cseléd?

Vagy miért rajtad veri le? Ő esetleg nem tudná kimosni?

2019. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Bent a házban 27-30 fok van. Simán megszárad, de mint odaírtam, már nem volt hova teregetni őket és ezért ma akartam kimosni. Egyszerűen bánt a helyzet és úgy gondolom, hogy ha ennyire nem tetszik valami akkor ő is megcsinálhatja, nem nekem kell mindent.
2019. nov. 2. 10:14
 5/24 anonim ***** válasza:
20%
Drágaság, én meg mint odaírtam, nem az utolsó pillanatban kell mosni! Pont. Ha állításod szerint 27-30 fok van bent, gondolom jó sok a gázszámlátok, akkor a hét elején is simán tudnál volna mosni, ennyi.
2019. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És akkor ilyen esetben ez a normális, hogy sértegetem a másik felet?
2019. nov. 2. 10:21
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván felháborodás és felháborodás között is van különbség. De megérdemlitek egymást. Zsák a foltját mindig megtalálja. Téged nem érdekelt, hogy legyen hétvégére boxere, ő meg alpáriul viselkedett veled.
2019. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%

Ja, és hiába szavazgatjátok le a válaszomat. Ha meg van beszélve, hogy házimunkában a mosás a tiéd, akkor ilyenre miért nem figyelsz oda?

És erre nem az a válasz, hogy ő is kimoshatta volna.


Odafigyelés a másikra, alapfok egy kapcsolatban.

2019. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

8. Te szerintem picit átestél most a ló túlsó oldalára.

Attól, hogy esetleg mindig a kérdező mos, megeshet olyan, hogy a hajtásban egyszerűen megfeledkezik az ember róla. És gondolom nincs szerződésbe foglalva, se kőbe vésve, hogy attól, hogy ő szokta ezt csinálni, a pasika nem állhat a mosógép elé és berakja a mosást. Ja, eltudom képzelni, hogy csak állna a szennyes mellett és nem is tudná mit kell csinálni. A gép beindítását meg pláne...

Az ilyen hisztigép férfiakon látszik, hogy van, hogy túl jó a jó és minden a popójuk alá van rakva a kiszolgálás terén. Gondolom nem a pasi tartja el a kérdezőt, hogy a kérdezőnek a háztartás vezetése legyen az egyetlen feladata...

2019. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

66%-os, te egy idióta barom vagy. Egy élmény lehet veled élni, bár nem hinném, hogy van bárkid is, mert normális ember egy percig nem viselne el egy ilyen nyomorékot, mint te.


Kérdező, ne hallgass erre a suttyóra, minden kérdésnél szidja a nőket, neki biztosan nem jutott.

Nekem is volt, hogy nem tudtam kimosni párom ingjeit, egyetlen egyszer csinált nekem cirkuszt, úgy megmondtam neki a magamét, hogy azóta nem mert még egyszer így beszélni velem. A házimunka KÖZÖS, nem cseléd vagy/ok, ha az egyik nem csinálta meg x okból, akkor a másiknak nem törik le a keze.

Legközelebb, ha mondjuk övé a főzés, és nem csinál kaját, ba...d le, aztán meglátja, hogy esik ha a szerelme így beszél vele.

2019. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!