Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok egy olyan pasiból, aki minden héten meglep valamivel, plusz nagyon gyakran írogat?

Figyelt kérdés
Egy normális kapcsolatban kellene levegőt hagyni egymásnak nem?
2019. nov. 2. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Tapasztalataim alapjan azt mondom, kiabrandulnak igy az emberbol.
2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lachesys ***** válasza:
94%
szerintem csak a nem megfelelo embertol terhes ez a dolog. en 0-24 együtt tudnek lenni a parommal, de az se zavar, ha par napig nem latom. vannak akik tulsagosan nyomulnak es clingyk, ok onbizalomhianyosak alt, es feltekenykedoek is.
2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%
Nem szeretik. Ha csak magamból indulok ki, férfiként én sem bírnám, ha állandóan a nyakamon lógna valaki. Zavaró lenne, hogy nem hagy elég teret és időt azokra az elfoglaltságokra, hobbikra, amiket egyedül űzök.
2019. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2.-al egyetértek. Ha megfelelő az ember akkor nem zavaró, na meg nem elhanyagolható mit takar az a gyakran és milyen formában teszi. Akivel jólkijöttem egész nap beszélgettünk, látott valami érdekest, kérdezni akart valamit írt. Nem sürgetett, nem követelőzött válaszért.

Volt akivel ismerkedtem, mondtam is neki, hogy valamit csinálok és mégis sürgetett.

hatalmas különbség van aközött, hogy:

17:00 én: beülök barátnőmmel kávézni.

17:08 ő: oké és szereted xy filmet?

19:50 én: most értem haza. igen szeretem :)

20:01 ő: nekem is az egyik kedvencem. milyen kávét választottál? egyszer elmehetnénk xy helyre :)


és aközött, hogy:

17:00 én: beülök barátnőmmel kávézni.

17:08 ő: oké és szereted xy filmet?

17:23 ő: Julcsi?

18:06 ő: ???

19:50 én: írtam, hogy barátnőmmel vagyok...

2019. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

"Egy normális kapcsolatban kellene levegőt hagyni egymásnak nem?"

De. De ezt sokan - Te is - baromira félreértelmezik.

Egy normális, szerelmes ember örül annak, ha a szerelme gyakran ír neki. A többség annak is, ha gyakran meglepi valamivel. A "levegőt hagyni" nem egyenlő azzal, hogy "elhanyagolni". (Komolyan abszurd, hogy egyesek szemében már a figyelmesség is negatívum.)

De mondjuk ha a lány (vagy fiú) el szeretne menni a haverjaival, akkor legyen rá lehetősége. Ha pár órára el akar vonulni a szobájába, akkor legyen rá lehetősége. Na, erre mondják, hogy hagyni kell neki egy kis mozgásteret.

2019. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Kiábrándulni??

Te vagy nem vagy normális, vagy nem vagy szerelmes. Ez lenne az ideális egy kapcsolatban.

2019. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én örülnék neki, ha időnként meglepne a párom ajándékokkal, meglepikkel, de ha mindennapos lenne, már lehet besokallnék tőle. Kiábránulni nem ilyenkor kell. Tudnék én ennél kiábrándítóbb helyzeteket mesélni. Saját tapasztalatból is. 😕
2019. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!