Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha sikerül elfelejtenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha sikerül elfelejtenem?

Figyelt kérdés
Házas vagyok,szerelemből házasodtam.Gyermekunk születése után 2 évvel a férjemnek merevedési zavarai lettek.Nem akart róla beszélni, szégyellte, ha nem beszélünk róla nincs problémát választotta.Elejeben kb 1 évig meg akartam oldani,bántott a dolog azt szerettem volna ha ketten megoldjuk, de ő ellenállt, aztán feladtam én is.6 évig folyamatosan lefele mentünk, mire oda jutottunk hogy minimális kommunikáció, semmi testiség...Megcsaltam...szégyenlem,de megtettem...először szóltam neki,hogy baj van valaki felé érezni kezdtem,es ez megijeszt...nem szolt semmit,mintha mi sem történt volna,fél évre rá mondtam neki szerelmes vagyok,megcsaltam...lehordott mindennek,k....nak..kiborult!újra kezdtük a házasságunkat, a nulláról, hozzá sem tudtam érni, viszolyogtam.Ennek fél éve..össze szedem magam és megölelem, van hogy szex is van,tényleg próbálok mindent megtenni...de az a másik, mindig itt van a fejemben..mindig!!sokszor fáj a hiánya, rá gondolok reggel,éjjel, mindig...az érintése, csókja, illata...el fogom felejteni valaha? lehet még jó a házasságom?
2019. nov. 3. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon hiszem. És ettől függetlenül, én a helyedben meggondoltam volna az újrakezdést, nem kizárt, hogy a fejedhez fogja vágni, annak ellenére, hogy rendesen hozzájárult...
2019. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Èrtem èn, hogy megvolt az okod...ő meg tojt bele a problèmáítokba. De akkor is, mièrt az a megoldás, hogy fèlre megyünk? Mi èrtelme, hova vezet? Mostmár láthatod, hogy sehova, hiába kezdtètek újra, ugyanott tartasz, hogy nem vagy boldog. Meg is èrdemled.
2019. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogod tudni elfejteni, sajnalom de ez a hazassag szerintem nem lesz mar olyan amire vagysz es igy folyton a masik utan fogsz sovarogni
2019. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Érzelmi analfabéták miért házasodhatnak?
2019. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem válni kéne. A férjed anno a homokba dugta a fejét, meg lett a probléma. Mosz viszont te dugod a homokba a fejed és húzod mindkettőtök drága idejét.

Add meg az esélyt magadnak, hogy valaki mellett újra boldog lehess.

2019. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4#,nem mondanám hogy érzelmi analfabéták vagyunk.Sokat hibáztunk, es volt hogy rossz döntéseket hoztunk,de felnőtt módjára oldjuk meg,nem üvöltözve, verekedve..hibáztunk, nem szándékosan,ahogy talán te sem szándékosan vagy egy bunkó!!
2019. nov. 3. 09:52
 7/9 A kérdező kommentje:
2#,6 évig próbáltam rendbe tenni a dolgokat, elgyengültem, vágytam a szeretetre, figyelemre,ezért rossz döntést hoztam.Soha többe nem tenném meg,de késő...rengeteg fájdalommal járt ez a húzásom...nem tudom megnemtortenne tenni..sajnálom, pedig jó volna.
2019. nov. 3. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett újra kezdeni ha nem működött?

Ez mindegyik félnek csak kínzás így....

2019. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban hibáztál,hogy újra akartad kezdeni vele. Kezdjetek külön új életet.

Nem fogod elfelejteni a szeretődet. Akkora űrt tömött be,hogy míg mással nem leszel boldog csak hiányolni fogod az érzést.

2019. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!