Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok vesztetek már össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vesztetek már össze a pasitokkal?

Figyelt kérdés
.. annyira hogy te sírva fakadt a már közben. Ha igen Mi volt a vita tárgya és hogyan oldódott meg? Volt hatása a veszekedésnek történt változás?
2019. nov. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig sírok, he veszekszünk. Nem gyakoriak a viták annyira, legutóbb épp azon ment, hogy hogyan ne érezze magát senkinek mellettem, ha nekem van lakásom, neki meg nincs és bármikor kirakhatom... Nagyon rosszulesett, mert szerettem volna, hogy ő is otthon érezze magát és egy korrekt embernek tartson, aki sosem élne vissza ilyesmivel, csak nyomós okkal (pl megcsalás, vagy ha semmiképp nem megy együtt), akkor is úgy, hogy lenne ideje távozni normálisan, erre meg ezt vágja a fejemhez... Nem tehetek róla, hogy nekem normálisak a szüleim, neki meg efy idióta kapzsi tyúk az anyja.


A változáson jelenleg dolgozunk, megegyeztünk abban, hogy itt kényelmesen gyűjtögethet egy másik lakásra vagy egy nyaralóra esetleg, én nem fogom rajta számonkérni, ha félretesz minden hónapban, hogy egy napon neki is legyen valamije, amiért úgy érzi, megdolgozhatott és az övé.

2019. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szoktunk de nem szoktam sírni, én ordítok aztán elvonulok és bezárkózom egy szobába vagy elmegyek otthonról, alapból konfliktuskerülő vagyok. Hülyeségeken veszekszünk többnyire, az egyetlen megbeszélnivaló utána, hogy ne egymáson töltsük ki a stresszt és legyünk egy kicsit ésszerűbbek és toleránsabbak bizonyos helyzetekben. Súlyosabb veszekedésünk még sosem volt pedig gyerek is van.
2019. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ritkán veszekszünk, de azok után mindig sírok. Érzelmes vagyok és nem esik jól ha veszekszünk. Legutóbb a házimunka miatt veszekedtünk, hogy ő hiába van itthon többet, én csinálok mindent. Ő ezt elismerte, de előtte megbeszélés helyett elviharzott otthonról, egy szó nélkül. Ami ugye szintén megsiratott. De aztán meg tudtuk ezt ésszerűen beszélni és azóta tartja magát hozzá.
2019. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Minden kapcsolatban vannak viták, szóval valószínű veszekedtek. Ahol nincs soha semmi ott valami nem stimmel.
2019. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajaaaj... már megtörtént párszor. Bőgtem is, szokásom.

Eddig kibékített a paplan.

2019. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!