Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megoldások léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldások léteznek egy ilyen problémára?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is leszögezném, hogy nem akarok válni, nem olyan súlyos a probléma, de mégis tanácstalan vagyok.

A férjem vett tavasszal egy rozzant szekeret, olyan autót amire szinte minden hónapban költeni kell. Valószínűleg átverte aki eladta neki, ezt már többen mondták neki, de nem hiszi el. Szentül meg van győződve róla, hogy na még csak ezt az egy hibát kell rajta megcsinálni és jó lesz... De aztán jön ki az újabb és újabb hiba. Ott tartunk, hogy egy alap egészséges autófenntartás havi költségén felül minden hónapban +30-50-60 ezret költünk. Én már sokszor kiborultam, veszekedtem, próbáltam higgadtan meggyőzni, hogy adja el alkatrésznek vagy vitesse el bontóba... Hallani sem akar róla, mert ő "rendbe fogja hozni csak időbe telik". Már a külön kasszán gondolkodom, és engem nem érdekelne ha busszal kellene járnom de valahogy úgy érezném magam, mintha lakótársak lennénk. Most is van nálunk egy haver akivel együtt bütykölnek már megint valamit rajta. Már hetek óta minden hétvégén idejár hozzánk a srác és egész nap azt a vasteleppozitív vacakot szerelik. Őt meg ebédeltetni is kell meg kifizetni a munkáját...

Szóval lehet kicsit összevissza fogalmaztam, de már nagyon el vagyok keseredve.

Egyébként a férjemmel minden másban jól működünk együtt, ezen kívül mindent meg tudunk beszélni.

Aki nem csak a válást tudja szajkózni, kérem javasoljon valamit, mit tenne a helyemben?


2019. nov. 3. 10:56
 1/6 Lachesys ***** válasza:
100%
nemhiszem, hogy ezzel lehet mit kezdeni. gondolom a ferjed mar buszkesegbol se akarja bevallani h átverték, azert butykoli meg mindig.... pedzegesd meg a kulon kasszat. hatha attol eszhez ter.
2019. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Lízingelj vagy vegyél egy normális kocsit. Ha azt használjátok, a roncsra nem marad sok idő vagy pénz. Ha már közös kassza... :)


A másik az lenne, hogy tételesen összeszeded a kocsival kapcsolatos összes kiadást és leültök a pároddal kicsit beszélgetni, hogy ebből normális esetben hol tartanátok.


A harmadik meg az, hogy teljesen elhatárolódsz a kocsitól, anyagilag is meg egyébként is (pl nem vagy hajlandó használni vagy egyáltalán beülni).

2019. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Hívd a "Garázs varázs"-t! 😂
2019. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Vidd el egy jó szerelőhöz vagy hívj egyet házhoz és nézze át a kocsit, menjen vele és hivatalosan papírra részletezve adjon véleményt a kocsiról. Elég annyi ha azt írja hogy a javítása gazdaságilag hatékonytalan. Csak ezzel tudod elérni hogy betökélje hogy nem jó amit csinál.
2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 torkosborz ***** válasza:
100%
Megnyugtatnálak. Minden használt autóval átvernek!!! Ez tény .És Költhettek rá idő végezetéig. De sajtnos már az újnak hittel is átfognak b...ni.
2019. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Èn azt javaslom, hogy kicsit ásd bele magad a tèmába, gondold át milyen autó, mennyièrt vettètek, miket kellett rajta renovalni, ès ezek milyen költsègekkel járnak. Előtte is volt autótok? Azzal nem voltak probkèmák? Szóval próbáld látni a másik oldalt is, mert nem biztos, hogy neked van igazad, vagy legalábbis teljes mèrtèkben nem hiszem.

Egy autóra bizony költeni kell, nemcsak a tankolast meg a kötelező biztosítást. Főleg egy használt autónál bizony adódnak már feladatok.

Lehet, hogy "olcsón" vette, ès így pluszba kell költenie rá. Vehetett volna 3x ennyièrt is, ès akkor lehet most nem kellene minden hónapban foglalkozni vele, de kèrdès hogy azzal anyagilag mennyire lennètek előrèbb.

Hogy jól működő autóval járhatók, annak ára van, vagy előtte fizettek még, vagy közben. Ez van.

2019. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!