Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya pasik fel tudták dolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasik fel tudták dolgozni?

Figyelt kérdés
Csúnya pasik Ti fel tudtátok dolgozni ezt a tényt? Hibáztatták miatta a szüleiteket? Akárki mondd akármit, ha valaki nem néz jól ki azon sajnos nem lehet változtatni. Kigyúrhatja magát az ember, járhat drága ruhákba, drága kocsival, de attól még ronda lesz aki annak született és ugyan úgy szinte lehetetlen bnőt szerezni valamint az élet többi területén is hátrányt szenved azzal szemben, mint aki átlagos vagy jó pasi. Nekem még nem sikerült feldolgoznom ezt, akik ugyan úgy nem jó pasik nektek sikerült? Ha igen hogyan? Hogyan tudtátok felfodni/feldolgozni, hogy úgysincs esélyetek a csajoknál stb...
2019. nov. 3. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól öltözködöm, és jól nézek ki 😏

Szép fiatalos vagyok 😏

Öntelt vagyok, valakinek tetszem valakinek nem.. Ez így működik

2019. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez pont, hogy nem működik. Tapasztalat alapőján mondom
2019. nov. 3. 13:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam még így működik akár tetszik neked, akár nem.
2019. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feldolgozni szépen lassan igen, beletörődni végleg, azt még nem sikerült teljesen. Bár közelítek hozzá...

28/F

2019. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én majd minden tehetős rusnya pasit nővel látok. Mutatok két színészt, egyiknek felesége van, másik korán meghalt de annak is volt felesége. A pénz mindenkit megszépít.


[link]


[link]

2019. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

,, Kigyúrhatja magát az ember, járhat drága ruhákba, drága kocsival,"


hirtelen duplájára nő az értéke a nők szemében.

2019. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy a személyiségről egyáltalán nem beszéltél. Legyél szórakoztató és férfias viselkedésű. Ide sok minden tartozik, viccesség, nagydumásság, tökösség, magabiztosság, kezdeményezőkészség, dominancia. Egy alacsony, csúnyácskább haverom is ilyen és nagyon szeretik a csajok.


Azt biztos nem próbáltad még, hogy ilyen legyél, mert ezt nem egyik napról a másikra lehet, hanem kell rá pár év, mire ilyen lesz az ember.

2019. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!