Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt egy párkapcsolatban, hogy az egyik fél (én) tényleg szerelmes voltam, az exem meg csak megjátszotta?

Figyelt kérdés
Nagyon dühös vagyok rá, nagon sok rossz dolgot tett és szerintem pletykákat terjeszt rólam, hogy én mindenre kapható vagyok... Nem tudom mit tegyek. Igazából bosszút akarok állni, de félek.

2019. nov. 4. 15:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Álljak bosszút rajta vagy sem?
2019. nov. 4. 15:47
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit érsz a bosszúval? Még alacsonyabbra süllyedsz, mint az exed, teljesen lejáratod magad, őt meg úgyse fogja érdekelni, mit vergődsz, mert egyáltalán nem érdekli már, hogy mit csinálsz. Szakítsd meg vele a kapcsolatot és tedd boldoggá az életed, ennyit tehetsz, ez minden bosszúnál produktívabb. Idő, idő, idő.
2019. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hat akkor itt ugy tunik egyedul en fogok szivni, de nagyot. Raadasul ha itt lejaratott a kornyeken, szerinted kinek fogok kelleni majd ezek utan? 😕
2019. nov. 4. 16:13
 4/16 anonim ***** válasza:

Az volt a baj, hogy mivel szerelmes voltál, így nem láttad a ködtől a tisztást.


Holott ő végig ilyen volt, csak ugye te vak voltál.


Ő meg egy kretén. Ez meg egy gyerekes viselkedés, hogy le akar járatni mint valami retardált.


Ha bárhogy is sikerül bosszút állnod akkor ez folytatódni fog oda-vissza hosszú hónapokon át.

2019. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Raadasul az a ciki, hogy nekem van is okom megsertodnom ellentetben vele. Ennek ellenere o van felhaborodva.
2019. nov. 4. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Terjeszd el,hogy kicsi és ocsmàny a farka. Az mindig bejön.
2019. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ügyes;) Na ezt már szeretem.
2019. nov. 4. 20:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy,hogy sose volt mellette orgazmusod. Valami ilyesmit,ami egy férfinak megalázó és eltántorítja a csajozástól.
2019. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát egyébként tényleg voltak ilyen problémái (merevedési), állításai szerint előttem nem. Úgyhogy amúgy nagyon rosszul esett, hogy az első alkalommal olyan kicsire összement neki, hogy én még olyat soha sehol nem láttam... Ebből is lett akkor egy veszekedés. Később helyreállt, de akkor sem működött teljesen a szerszáma, de ő ezt nem akarta elismerni. És nem akarom megbántani ezért, van ilyen ember, de nekem az esett rosszul hogy azt mondta ELŐTTEM nem voltam ilyen gondjai.
2019. nov. 4. 21:09
 10/16 A kérdező kommentje:
És igen sokszor nem is volt mellette orgazmusom sem. :/ Nem sok jót tudok elmondani szexuális téren erről a kapcsolatról. De végül úgy döntöttem, nem teregetem ki az legyen az ő szégyene, nem az enyém. Amúgy szerintem komplexusa is volt.
2019. nov. 4. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!