Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érezhette meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhette meg a párom ennyire ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az utcában, akivel néha beszélek messengeren. Van hogy rendszeresen, van hogy néha-néha, van hogy 2 hónapig semmi. Mindig kitörlöm. Ma írt, de mar 1 honapja nem beszéltünk. Nagyjából egyszerre beszélgettem vele és a párommal is, és egyszer csak a párom megkerdezte, hogy "ügye nem beszélsz mas fiúkkal"? Fogalmam sincs hogyan érezte meg. Látni nem láthatta mert egy másik közösségi oldalon beszeltem a fiúval, meg ha látta is volna, akkor nem így adja elő a dolgokat. A lényeg hogy 100% hogy nem látta

2019. nov. 4. 22:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos gondolatolvasó.
2019. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az tűnt fel neki, hogy nem csak vele irogatsz. Pl. Hogy kèsőbb válaszolsz neki nem úgy ahogy szoktál stb. Arra meg csak rátrafált, hogy fiú, vègül is volt rá 50% esèlye eltalálni.
2019. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg másképp beszéltél vele. Lehet, hogy egy-két szóval lerendezted, nem raktál annyi nevetgélős jelet, meg ilyenek. Ha ismer akkor hamar észreveszi ha valami megváltozik.
2019. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Miert torlod ki ha nem akarsz tole semmit? Sose fogom megerteni a tiniket... Amugy emg szerintem tudja a jelszavad a felhasznalodhoz, valoszinubb ez mint az hogy gondolatolvaso legyen. De ki tudja? Lehet hogy az xman az nem is fikcio
2019. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4

22 vagyok, nemvagyok tini. Nemtudja a kódom senki rajtam kívül. Amúgy amióta vele vagyok egyszer se jelentkeztem be előtte Sehova, tehát nem is leshette el.

2019. nov. 4. 22:18
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
4 es vagyok. bocs hogy nem allok konstruktivan a dologhoz de tenyleg nem ertem hogy miert torolnel ki egy artalmatlan beszelgetest? Szerintem nem a kerdesedre keressuk a valaszt hanem arra a kerdesre ami nem tevodott fel :)
2019. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hogyhogy miert törlöm ki?? A párom nem díjazza ha más fiúkkal beszélek. Ezt a fiút nem ismerem személyesen, csak szoktuk egymást látni. Kb 1 éve költözött a barátnőjével ide az utcába, alberletbe vannak.
2019. nov. 4. 22:31
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Sztem dugjatok. Vagy párcsere. Esetleg egy négyes.
2019. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
Bennem is rögtön az fogalmazódott meg, hogy minek törlöd ki. De látom, közben jött válasz is. Szóval jobb inkább dugdosni a telefonodat, meg törölgetni stb., minthogy megbeszélnéd a pároddal, hogy ezzel és azzal az emberrel beszélgetsz. Gondolom az nem zavarja, ha a barátnőiddel csevegsz, akkor az se zavarja, hogy vannak férfiismerőseid is. Tűrjed csak a kisajátítását, ahelyett, hogy magabiztosan kiállnál magadért.
2019. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Azért törlöm ki mert szokott érdekes dolgokat írni a fiú, pl hogy hiányzik az hogy beszelgessen velem, meg olyan is volt hogy elkoltozott innen mert osszeveszett a csajjal, de kb 1 hónap múlva vissza jött, és azt írta, hogy azért jött vissza, hogy a közelemben lehessen újra. Na egy ilyet nyilván kitorlok...
2019. nov. 4. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!