Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sejtek többet, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sejtek többet, mint amit elmondott?

Figyelt kérdés

Nem règ jutott tudomásomra,hogy a párom èvek óta levelezik a volt fönökèvel.10ève együtt,lassan 5èves fiúnk.

További elözmèny,a pasi bamulta munkahelyen,kollegaktol hallotta parom hogy ez a tag felesegul venne,ceges italozgatast kovetoen igy bokolt "minden fonok,pasi alma ilyen nö.

A parom a ganej tag gyúros kèpèt lajkolta,jo pasinak jellemezte.

Leszamolt varandosag utan.gyyerek szuletese utan elkezdett irogatni paromnak.nem tudom mit,mert kitorolt minden uzenetet.egyik feltoltott kepere pasi azt irt,milyem szep,biztos buszke vagyok ra.parom azt irta ne irjon ilyet,mert a pasi akkori baratnojenek biztos nem tetszene.bemorcizott es nem irt neki jo ideig.majd singi lett uj pofil es ismet bejelolte.ez a naiv lelek persze ismet belement.most hogy balhe lett hogy kitudodott,torolte a palit.aki rogvest szamonkerte hogy miert.ti mennyit lattok ebbe



2019. nov. 5. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Temeszetesen nem volt semmi.en latok bele tobbet.azert nem mondta el mert feltekeny vagyok es balheztam volna.kerdem,igy evek mulva derult ki,mivel jobb.egy vilagot tort ossze bennem.nyilvan ha valki gyereket vallal egy masik emberrel,ott minden tokeletes,a masik feledet talaltad meg benne.tenyleg egy igazi tunder volt,aranyos,kedves,a tokeletes not lattam benne.

Most pedig csak a ketseg gyotor,megalazva erzem magam.ha legalabb elmondta volna,ha tudtam volna rola.de nem,es azt mondta magatol mem is mondta volna el.es ugye mindig mindent torolt,semminek semmi nyoma,csak bemmem a ketely hogy mi is tortenhetett valojaban.33f

2019. nov. 5. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Semmi cseverészni valója nincsen az illetővel. Én is férjezett vagyok, nemrég bejelölt közösségi oldalon egy olyan srác, aki anno nyomult rám. Teszem hozzá a barátnője mellett. Akkor még szingli voltam, na de én ilyen emberrel, soha nem kezdenék, vagy viszonoznék bármit is. Halvány lila gőzöm nincs, hogy mit akar megint, lehet semmit, de én ugyan biztos nem veszem fel közösségi oldalon sem a "barátaim " közzé. Mellesleg elmondtam a férjemnek is. Az ilyenektől meg kell szabadulni, csak méreg a környezetedben. Sajnos mindig is voltak/lesznek gerinctelen emberek, akik miatt a normális gondolkodásúaknak kell kellemetlenséget érezni, a nyomulásuk miatt. Na de! A feleséged nagyon rosszul tette hogy levelezett vele. Egy dolog beszelni ellenkező neműekkel, hisz az teljesen rendben van. Társasági lény az ember. De amikor valaki folyamatosan fenntart titokban (okkal titok persze, ami eleve rossz) egy kapcsolatot akárcsak neten, az nem egészséges. Megbántja a másikat. Érzelmi megcsalás. Nagyon komolyan elbeszélgetnék vele, mert így egy feleség és anya nem viselkedhet. Ha annyira akarja a kontaktot tartani az adott férfival (csak azért mondom ezt, mert lehet kitámad, hogy milyen alapon tiltanál meg neki dolgokat), mond azt hogy találkozzatok, egyetek együtt valahol, nyíltan. Vagy ilyenek. Tehát nincs uralkodá, kap lehetőséget. Valószínüleg nem lesz oda az ötletért. Okkal, hisz törölt minden beszélgetést, ugyancsak okkal.


Ideje hogy őszintén elővedd, mert ez sosem helyes mentalitás egy ilyen helyzetbe belefolyni. Ha még egy 18 évessel történik,azt mondom éretlen, de egy családanya gondolkozzon már.

2019. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor írsz ki erről kérdést? Komolyan még mindig nem sikerült ezt rendezni és ez lett a mániád?
2019. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

annyiszor irom ki ahanyszor jol esik.nem kell olvasni

Elso kommentelo.ha nincs semmi ertelme mar beszelni mert csak ugyan azt mondja mindig.o nem csalt meg,nincs semmi erzelem benne...de tudta hogy nekem nem palya az ilyesmi.miert tette meg is.

Csak fontos volt neki akkor a kommumikacio fenntartas.bar elvileg mindig a srac irt neki.pffff akarhogyis 10ev,csalad ide vagy oda,valszeg nedobom a torolkozot inkabb.ebben a bizonytalansagban igy nemtudok jo szivvel ott lenni

2019. nov. 5. 12:37
 5/6 A kérdező kommentje:

Illetve lanyok,nok.akinek lany hug testvere van.

Ha csak tenyleg haveri alapon ratok ir egy srac ,miujsag,hogyvagytok paroddal...ez olyan hordereju hogy tudnia kell rola a hugnak.vagy inkabb az van hogy"Hù, kepzeld,megint ramirt....

2019. nov. 5. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel ezelőtt rám írt egy régi haverom, tényleg csak haverok voltunk. De amikor rám írt, valahol éreztem a célzásokat. Nem mondtam el a férjemnek, mert nem akartam megbántani, de én azonnal letíltottam a régi haveromat, de én mindig tudtam kezelni az ilyen helyzeteket, simán visdza tudtam utasítani egy pasit, ha kikezdett velem.

Sajnálom, hogy ezt kell írjam neked, de a feleségednek a hiúságát legyezgette, hogy a volt főnöke ki tudja miket irogatott és lehet, hogy történt is valami közöttük, csak most tagad.

2019. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!