Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott párkapcsolatban élők! Ti hogyan oldjátok meg az "egyéjszakásokat"?

Figyelt kérdés

Elsősorban együtt élő párokra gondolok, de mindent nagyon szívesen elolvasok.

A ti párotok tudja, hogy épp mikor mentek el csajozni/pasizni, vagy van mondjuk a héten 1-2 nap, amikor nem "érdeklődtök" a párotok után?

Tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt a problémát Ti hogy oldjátok meg.



2019. nov. 5. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, en nekem normalis kapcsolatom van nagyon regota ...

De nem ertem a kerdest.. a nyitott parkapcsolat lenyege nem pont az h a masiknak nincs baja vele ha a “parja” massal is ismerkedik/elvan? :) ergo miert nevezed problemanak?

2019. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Úgy oldják meg, hogy elpattan a húr, mert az egyikük csak nem bírja a nyitottnak nevezett megalázás sorozatot. Vagy pedig cserében megindul az erős kompenzáció, pénz, siker, csillogással esetleg puszta anyagi biztonsággal megvehetőek az emberek ha nincs hova menni.
2019. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ez az!!!

No vagyok, mikor feltalaltam a megoldast depresszio, valas Ellen, tarskereson csodas dolgok alakultak, a ferjem itthonrol kezdett el dolgozni.

Orjongve vallottam be, hogy miert muszaj elvalnom tole. Erzelmi zsarolas, sajnalat, megbeszeles. Erre mondtam, csak akkor maradok, ha enged szexelni. Elvileg belement. Gyakorlatilag nem megy. Ahol elunk egy vagyon lenne taxi, vonat, hotel, Plusz idegem nem volna hozza.

Budapesti latogatasaimkor csalom meg, de ez ritka es keves. Plusz problema, hogy ezek a szokes haju itt elo ferfiak twtszenek felenk, nem a magyarok.

Szamomra csak az megoldas, hogy bejelentem es megyek.

En vagyok anyagilag es minden hogy kiszolgaltatva neki, de en mondtam, hogy valjunk. Ha kidob a, halas lennek. Szerintem nem fog.

2020. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!