Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg az eltérő szexuális igényeket egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párommal heti 2-3 alkalommal vagyunk együtt, nekem ez kevés. Nem szeretek magamhoz nyúlni. Lehet, hogy szexmániás vagyok, de én minden nap tudnék, a kapcsolatunk elején ez így is volt. Persze az a heti 3 az fergetegesen jó. Észrevette, hogy zavar, azt mondta, nem miattam van, csak fáradt. Mindketten 26 évesek vagyunk

2019. nov. 5. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hosszútávon nem lehet,nem illetek össze és idővel ez még kevesebb lessz.
2019. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, az ilyen kapcsolatokban, vagyis szinte mindegyikben felüti fejét a megcsalás vagy az egyik fél megkeseredése, másba menekülése.
2019. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Levezetem sporttal de hosszú távon aki többet akar a azt hiszi elutasítják mint férfi/nő, a másik meg frusztrált lesz mert kényszerként éli meg.
2019. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Maszturbálással. Én nem dobnék el egy minden másban jó kapcsolatot heti kettővel több szex miatt. Az elején még zavart, de aztán simán megszoktam és mostanra hiányérzetem sincs.
2019. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalon szakítás, 30 felett szerető.
2019. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán nem jönnék össze olyannal akivel nem stimmel a szex.
2019. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!