Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segiteni valaki?

Figyelt kérdés
Van, egy fiú. Sajnos beleestem abba a hibába, hogy hittem neki igergetett. Parszor lefukudtunk. Azt mondta szeret. De csak halasztotta azt hogy nyilvanosan egyutt legyunk. Csunyan nagyon csunyan beszelt velem. Elneztem neki ezt is. Es azt is tudom felre k.... mig velem ia volt. Most bosszut szeretnek allni, enis kitoljak vele. Hogy hadd fajjon neki is ugy mint nekem. Valami tanacs van?
2019. nov. 5. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz,mert nem érdekled őt,nem fájna neki.
2019. nov. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj le a bátyjával
2019. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állj velem bosszút....
2019. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valami jó, ötlet kene. Fájna neki mert erdeklem
2019. nov. 5. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a legnagyobb bosszú? Ha kidobod, tíltod mindenhonnan és éled az életed. Hidd el nekem, hogy az ilyen férgek nem éreznek semmit, csak a lelkedet mérgezed a bosszúval. Lépj tovább, még akkor is, ha most fáj neked és tanulj a hibádból.


"hittem neki igergetett. Parszor lefukudtunk. Azt mondta szeret. De csak halasztotta azt hogy nyilvanosan egyutt legyunk. Csunyan nagyon csunyan beszelt velem. Elneztem neki ezt is. Es azt is tudom felre k.... mig velem ia volt"


Az volt a te hibád, hogy hagytad magad hitegetni. Mindig voltak és lesznek olyan férfiak és nők akik másokat ki akarnak használni. Legközelebb ne engedd, hogy hitegessenek. A jelek ott voltak, csak nem AKARTAD észrevenni, legközelebb hamarabb reagálj a jelekre, mert nemcsak ő a hibás aki hazudott neked, hanem te is hibás vagy, hogy hagytad magad hitegetni.

2019. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legjobb bosszú, ha nem foglalkozol vele és szépen éled az életed. Nézz rajta keresztűl. Az érdektelenség, közönyösség az ami az ilyen embereket bántja, semmi más.
2019. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az lessz. Mert csunyan atvert. Semire kello egy ember.
2019. nov. 5. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Találkozzunk.
2019. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!